Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sokba kerülne?

Anitaa22 kérdése:

Szerintetek sokba kerülne?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mosómedvét, egy lovat, egy vombatot, egy pingvint, egy szurikátát, egy tengeri teknőst és egy gyűrűs farkú makit. Mennyibe kerülne ez nekem?

2013. ápr. 9. 20:46
 1/6 anonim válasza:
Te most ugye viccelsz?! Ezeknek a részét nem lehet otthon tartani. Ha komolyan gondoltad nem vagy normális... (Azt még hozzá tenném, hogyha vicc az egész és később átkerülne abba a kategóriába is akkor nem én voltam figyelmetlen, egyszerűen most az állatokéban van)
2013. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyűrűs farkú makit én is nagyon akarok!

De lehet ezt ingyen is. Volt itt a minap egy srác aki lajhárt akart lopni a barátnőjének. Ha úgy is arra jár hátha lop hozzá 1-2 makit.

2013. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindentől eltekintve, kérdésedre válaszolva: kib★szott sokba.
2013. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :D
2013. ápr. 10. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kezdjük ott, hogy: mosómedve, vombat, PINGVINT hogy akarsz te otthonra?o.o PINGVINT? Ez komoly? bocsi de nekem ez egy kicsit sok..xD
2013. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Költözz be valamelyik állatkertbe, akkor tarthatod mindegyiket. Nem kellene megvenned az állatokat, "csak" etetned és gondoznod őket.
2013. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!