Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Afrikai óriáscsigáim macskakaj...

Afrikai óriáscsigáim macskakaját ettek. Lehet valami bajuk?

Figyelt kérdés
Ki szoktam őket engedni "rohangálni" úgy, hogy a csempére papírokat rakok. Siettem, és nem vettem észre, hogy a papírok alatt szétszóródott némi száraz cicatáp. Már csak azt vettem észre, hogy kirágták a papírt, és vígan eszik a macskakaját.:D
2012. aug. 18. 10:40
 1/2 anonim válasza:
hát elször is a macskakaját máskor ne hagy szét!, és hát ha 1.5 nap múlva jelentkeznek olyan tünetek hogy nem "rohangálnak" sehová és nem is esznek semmit akkor mindenképpen vidd el őket állatorvoshoz!!!
2012. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
de amúgy ha most józam parszti ésszel megnézzük akkor nemkéne semmi bajuk lenniük mert hát a csiga az majdhogynem "mindenevő" (már ha lehet egy csigára ilyen kifejezést használni) :DD
2012. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!