Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Be van a kutyám szeme gyulladv...

Be van a kutyám szeme gyulladva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel észrevettem hogy a magyar vizslám szeme tűzvörös és be van esve. A ********szüleim nem viszik el orvoshoz mert *******......... Szóval értitek remélem....

Nekem meg van itthon olyan szemcseppem hogy Alcon Tobrex és az gyulladás csökkentő,baktérium ölő stb... szóval jó..

Ezzel cseppentettem a kicsi kincsemnek a szemébe.esetleg szerintetek segíthet? mást nem tudok neki kitalálni :(


2011. okt. 19. 09:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha felhívod, bemutatkozol, elmondod a tüneteket és a helyzetet, lehet, hogy segít, megmondja, mit tehetnél. A kutyád érdekében, nem ér meg egy próbát?
2011. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én csak egy laikus vagyok, de kötőhártyagyulladásnak látom így a képek alapján.

A lakóhelyednél biztosan van állatorvos, akit ki tudsz keresni, esetleg a linkeket elküldeni neki. Hiszen a képek annyira jók, hogy ennél többet akkor sem láthatna, ha beviszed az ebet.

Esetleg nézz szét az index.hu fórumai között, biztos van vizslás fórum, lelkes tulajokkal.

Illetve keress a googleval olyat, hogy "állatorvos válaszol". Kismillió ilyen ingyen segítő szájt van, ahová a linkeket betéve tuti, hogy fogsz értelmes választ kapni állatorvosoktól is.


[link]

2011. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utána néztem neten.és a szemcsepp jó neki ilyet írna fel az állatorvos is :) ma cseppentettem a szemébe és kamillával és megmostam meg megtörölgettem neki.kicsit úgy láttam estére hogy jobb lett egy fél fokkal :)

majd kezelgetem aztán ha egy hét múlva se lesz jobb állatorvos :)

2011. okt. 19. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!