Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Be van a kutyám szeme gyulladv...

Be van a kutyám szeme gyulladva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel észrevettem hogy a magyar vizslám szeme tűzvörös és be van esve. A ********szüleim nem viszik el orvoshoz mert *******......... Szóval értitek remélem....

Nekem meg van itthon olyan szemcseppem hogy Alcon Tobrex és az gyulladás csökkentő,baktérium ölő stb... szóval jó..

Ezzel cseppentettem a kicsi kincsemnek a szemébe.esetleg szerintetek segíthet? mást nem tudok neki kitalálni :(


2011. okt. 19. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, hogy be van esve? Ha be van gyulladva, főzz kamillateát, mártogass bele vattát és törölgesd azzal a szemét. A kamilla gyulladáscsökkentő hatású. Arra figyelj, hogy csak frissen főzött teával mosogasd a szemét, mert gyorsan szaporodnak a baktériumok a kihűlt teában és így több kárt tehetsz, mint hasznot.

Örülök, hogyegyre többen vannak, akik "emberszámba" veszik a kutyájukat.

2011. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mitől lehet? Először azt kellene kideríteni. Ha csak huzatot kapott, akkor azt Te is tudod neki kezelni.

De az, hogy be van esve, nem jó jel. Nem tudod lefotózni?

2011. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze! Most tettem oda a teát :)

Majd mártogatom a szemére :)

Egyébként nem értem hogy a szüleim/nagyszüleim miért nézik így le az állatokat. Elmagyaráztam nekik hogy ő neki is fáj.. de nem érdekli őket.. szánalmas... :/

És amugy köszii!!!!!

2011. okt. 19. 09:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom! Nem rég hoztak nekünk fát, lehet a forgácstól?
2011. okt. 19. 09:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz a humán gyógyszerekkel. Sokuk árthat a kutyáknak. Legalább telefonon kérdezz meg egy állatorvost, hogy az általad használt készítményt merd-e adni neki?
2011. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nem tudok állatorvos telefonszámát. :/
2011. okt. 19. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Google a barátod.
2011. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Bocsi de nem tudtam olyan jó képet csinálni mert a kutyusom mindig ugrált. ha meg lefogtuk becsukta a szemét.


A google most nem a barátom. Semmit nem találtam..

2011. okt. 19. 10:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Állatorvos telefonszámot biztosan találsz.
2011. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De állatorvos el van felejtve! Értsétek már meg.....

És ne kérdezzétek miért...anyámék nem engedik..

2011. okt. 19. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!