Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A sikló sziszeg? ...

A sikló sziszeg? ...

Figyelt kérdés
Előbb sziszegést hallottam a bokorból amit a kutyáim ugattak...:S
2011. jún. 20. 16:39
 1/9 Szafica ***** válasza:
macska is lehetett
2011. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj de én úgy félek:S Nemmertem megnézni csak befutottam.Félek a kigyóktól nagyon,tudom hogy nem harap.
2011. jún. 20. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen sziszeg,és torokra támad!
2011. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sikló tud sziszegni,én már tapasztaltam.Az aligátor és a macska is mélyebb,öblösebb hangon "fúj".A különböző maradványok,pl apró kis csontok,vagy antilop bordák,esetleg szőrgolyócskák segíthetnek beazonosítani.Szerintem sikló lesz.
2011. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem elmegy
2011. jún. 20. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen sziszeg.. De én befogtam, és hátul a kertben elengedtem
2011. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne megmenekíteni, mert a kutyák ki fogják nyírni.
2011. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félned tőle...magyarországon nagyon kevés kígyófaj honos, abból csak kettő van, ami marni is tud, de azok viperafajták, a hegyekben bújkálnak és menekülnek az ember elől, inkább elkerülnék a találkozást ők is, ha lehet... az udvarotokon max valami siklóféle lehet, de az teljesen ártalmatlan, nem harap meg nem mar, nem csíp, nem csinál semmit ami fájna :) csak egy mocorgó kötéldarab... ne félj tőle semmiképp, ha végképp nem mered megfogni, húzz egy kesztyűt vagy ilyesmi...
2011. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na már hazajött az apu és megfogta:)Erdő mellett lakunk és oda kiengedte.
2011. jún. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!