Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Láttátok életetekben Imádkozó...

Láttátok életetekben Imádkozó sáskát?

Figyelt kérdés

láttátok életetekben Imádkozó sáskát?


én kis koromban találkoztam 1-szer 1-el a kertben :D


2011. máj. 30. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia!


Nálunk volt a kertben 2 tavaly, egy hím, és egy nőstény. A nősténynek még legyet is fogtam, élvezet volt nézni, ahogy megette :)).

Készítettem képeket is:

[link]


[link]

2011. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Többször is minden nyáron látok! Nem is 1et! (=
2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Régen nagyon sokat láttam, de szerintem olyan 7-8éve már nem:/
2011. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Igen, a gemenci erdőben, egy hét-csillag imádkozó sáska kung-fu edzőtáborban találtunk egyet a réten. Harcoltattuk fűszállal, stb.


Kb 10 éve.

2011. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egyet, de lehet, hogy alakváltó volt, mert bár össze volt kulcsolva a "keze", de nagyon káromkodott és nem pedig a "Miatyánkot" mondta. XD
2011. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én állatkertben láttam még. nem tudom, de a mi kertünkbe sose volt még ilyen sáska
2011. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csomószor. Miért, most már kuriózumnak számít?:D Bár most, hogy belegondolok, tényleg megritkultak. Régen több volt. Az érdekes az, hogy általában nőstényt láttam, hímet tényleg csak egyszer-kétszer (kiskoromban nagy rovarkutató voltam:D).


Ami szerintem manapság tényleg nagyon ritka és nagyon szeretnék gyakrabban látni, az a szentjánosbogár. Volt már pár éve, hogy utoljára láttam.

2011. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát mivel falusi vagyok így sokszor látok.
2011. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Mentem haza anyámhoz és az első kapu kilincsét ott ült az az undormány, nem tudtam rávenni h húzza arrébb a belét, úh meg kellett kerülnöm az udvart és a hátsó kapun bemenni. BOÁÁÁ az egyik legundorítóbb élőlény a földön, hideg kiráz tőle
2011. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi a különbség hím és nőstény között?
2011. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!