Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik legyen a kettő közül?...

Melyik legyen a kettő közül? Mire van kereslet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyjából tudom, már hogy mi szeretnék lenni, de még két szakma között vacilálok.

Állatorvos vagy Kutyakozmetikus.

Melyikből van üresedés?


2011. febr. 26. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd gimiben kiderül, melyiket szereted jobban. Az, hogy nem szereted a fizikát, még önmagában nem baj.
2011. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 26. 17:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Ú..lekéstem egy kis idővel, de állatorvosra mindig szükség van, míg kutyakozmetikushoz nem midneki viszi a kutyáját :D ha érted mire godnolok..

és ha mégsem tetszene az állatorvososdi még lehetsz kuytakozmetikus (modnjuk állatorvossá válni, nem kis idő, és pénz)

énis szívesen lennék állatorovs, de a tanulmányi átlagom elég szánalmas :$ viszont nagyon szeretem az állatokat és szívesen segítenék rajtuk, de nem tudnám elvisleni, ha behoznának egy menthetetlen kisállatot :// :(

2011. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Régebben én is így voltam!

De most már tudom, hogy ha nem lehet megmenteni akkor nem hagyom szenvedni!


Én inkább az: Addig küzdök amíg lehet! elvben hiszek. Olyan szeretnék lenni, mint a Mi állatorvosunk: Elvittük a cicánkat elaltatni, mert nagyon rosszul volt, de azt mondta, hogy nem fogja megcsinálni! Meggyógyította!


Mostmár belátom, hogy nem mindig az a jó az állatnak ami nekünk.

2011. febr. 27. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!