Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkertben láttál már...

Állatkertben láttál már állatokat egymással verekedni vagy olyat aki nekiugrott a ketrecnek egy látogató miatt?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy a kígyók szoktak-e neki ugrani a az üvegnek mikor valaki nagyon nézi őket?

Vagy pl. a tigrisek szoktak-e morogni, nekiugrani a ketrecnek mikor ott vannak a látogatók? Vagy szoktak az állatok egymással verekedni?


tegnap 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Egyik sem szokott megtörténni ugyanis ezek nem vadállatok, mindegyik fogságban született és emberek etetik úgyhogy már hozzá szoktak az ember közelségéhez és nem tekintik zsákmány állatnak. Naponta több száz embert látnak
tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Nem nagyon csinálnak semmit. Nagyon ritka ha nkiugranak a a kerítésnek az állatok. Nem nagyon foglalkoznak az emberekkel az évek alatt már megszokták őket nem csinálnak semmit általában. Néha előfordul hogy verekednek egymással de ritka
tegnap 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Amikor ovodáskoromban egyszer Budapesti állatkertben voltúnk valamikor a 2000-es években akkor az egyik gorilla nekiugrott az üvegnek. Én és a többi gyerek majd betojtunk.


2018 decemberében szintén a Budapesti Állatkertben egy frissen érkezet takint néztem, amire az nekirontott a kerítésnek. Valószínűleg azért volt agresszív mert új helyen volt.

tegnap 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Élőben csak nyugis állatokat láttam. Videón már láttam balesettel végződő akciót.

Egy negro elkezdett kitartóan bsztatni, idegesíteni egy nyugis oroszlánt be benyúlkálva a ketrecen. A két ribije vihogott és videózta.

Az oroszlán megelégelte, villámgyorsan kiharapott a ketrec rácsán úgy hogy emberünk két vagy három ujját elkapta, ráharapott és nem engedte el,huzta volna be a ketrecbe emberszabásu barátunkat. Félelmetes helyzet volt, csajok csak videóztak, már nem rihegtek-röhögtek. Végül csavókám ujjai leszakadtak, úgy, hogy az inak is jöttek ki hosszan, mélyről. Azokkal oroszlánunk elvonult, lehet megkajázta, gondolta egy kis retro afrikai kaja a régi szép időkbők jól jön.

Na ez elég borzasztó volt és tisztán emberi hülyeség

tegnap 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak a majmokat láttam kaján verekedni
tegnap 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

11:03# Lehet nem értette az oroszlán, régi előhelyi társa aki addig régen kövekkel, fa nyilakkal dobálta miért ad neki most önként jutifalit.


Veszprémi állatkert, majmok ugrottak egymásnak hatalmas ricsajjal, pár másodperc alatt vége lett a bunyónak szétrohantak ellentétes irányba. Már nem emlékszem milyen majmok voltak, de kisméretűek voltak. Olyan gyorsan lezajlott az egész, hogy fel se eszméltünk igazán.

tegnap 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!