Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen különlegesebb állatod...

Milyen különlegesebb állatod van? :)

Figyelt kérdés
szept. 25. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
barátnöm
szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem túl különleges, de egy nagyon cuki labradorom van, aki olyan bamba hogy többször is nekirohant már a falnak, és megbotlott a lábában. Sőt egyszer szegény majdnem megfuladt mert túl gyorsan evett. Szóval nem különleges, csak egy kicsit fogykos
szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Ecsetfarkú pele
szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Tulajdonképpen álkaszás-pókja mindenkinek van, de én tényleg figyelek rájuk, elnevezem őket és figyelemmel kísérem az életüket. Néhány már jó méretes példány :D Ha úgy van, akkor a hálójukba dobom a legyet.
szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as: Mit kell tudni tartásukról? Érdekelne ha mesélnél róla bővebben.
szept. 25. 20:53
 6/19 anonim válasza:
87%
Indiai csillagteknős. (Nem, nem vagyok lottónyertes sem NER lovag. A gazdája meghalt, és az özvegytől kaptam. Így mint állat, és mint emlék is különleges.)
szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Álkaszáspók nekem is van, az asztalom fölött lakik a plafonon. Legyet még nem dobtam a hálójába, de jó ötlet.
szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mississipi tarajos teknős

Magamtól sosem tartanék olyan állatot, aki nem önként csatlakozott az emberekhez, de ez a kis víziteknős itt sétafikált a kertben. Nem derült ki, honnan lógott meg, szóval maradt. 1,5 hónapig csak az akvarisztikát bújtam, ami soha nem érdekelt, annyira szerettem volna, hogy ne haljon meg. Könnyű hibázni, ha úgy akarunk gondoskodni valamiről, hogy tudatlanok vagyunk. Jól van a kis aranyos, az előbb is napozott a lámpája alatt, most békésen úszkál. De nem ajánlom senkinek, mert a teknősök folyamatosan nőnek és minden új és nagyobb akvárium 100 ezrekbe kerül (lámpa, szűrő, fűtő, aljzat, hínár)...persze van aki lavórban tartja 30 évig, de hát rettenetesen kicsi bármilyen akvárium ahhoz a nagy folyóhoz képest, amiben élnie kéne.

szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Awatpr0 ***** válasza:
49%

Nekünk van egy egerünk.

Azért különleges, mert még nem láttuk, csak halljuk. Mondjuk bár ne lenne:/ Annyira nem hülye hogy belesétáljon a csapdába.


Meg van egy képzeletbeli mosómedvém

szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem éti csigáim voltak, aztán váltottam achátcsigára :)

De volt már aranyhörcsögünk, törpehörcsögünk, táncolóegerünk, vadászgörényünk, nyulunk, cicánk, gyerekként pedig naphalam, amit én fogtam :)

szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!