Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha valaki puszta kedvtelésből...

Ha valaki puszta kedvtelésből megölné a házikedvencedet (kutyát vagy macskát), akit nagyon szeretsz, akkor bosszút állnál az illetőn?

Figyelt kérdés
Megölnéd? Biztos lesz pár John Wick poén, de nem baj a kérdésem teljesen komoly.
jún. 10. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném.
jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
meg.
jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Biztos hogy nem elégednék meg annyival, hogy feljelentem. Bár nálam talán különösen érzékeny a téma. Én mindent el tudok fogadni, mindent meg lehet magyarázni, de gyereket és állatot bántani...arra nincs magyarázat, és nincs bocsánat sem.
jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Külön ezért örülök annak, hogy sosem tudtam meg, ki lőtte fejbe légpuskával a macskám. Ha megtudtam volna, akkor valószínűleg nem tudtam volna türtőztetni magam és ki tudja, mi lett volna a vége. Elég csak a gondolat, hogy az illető pár házzal arrébb következmények nélkül tehet meg ilyet és máris eszembe jutott volna, milyen gyorsan fel lehet gyújtani egy kocsit éjjel a beállón.

De nem tudtam meg és remélem, soha nem is fogom.

jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy kutyám, aki kiskoromtól kezdve velem volt. Tudom, most néhányan kiröhögnek majd, de olyan volt nekem mint egy kistestvér, családtag. 3 éve lett elaltatva, mert már öreg volt és beteg volt a szíve. 3 éven át nem akartam új kisállatot, de most úgy alakult, hogy lett egy kismacskám, akit nagyon megszerettem. Enyhíti a kutyám elvesztésének fájdalmát (persze megszüntetni képtelenség) és minden nap felvidít engem a "buta" macskás szokásaival. Olvastam sok cikket, hogy mennyien halálra kínozzák az állataikat, élve eltemetik őket, elégetik stb. és nagyon ritkán találják meg a tettest, de ha meg is találják, nagyon minimális büntetéseket kapnak. Ha valaki az én kedvencemmel tenne hasonlót, akkor nem tudom mit tennék. Általában tisztán gondolkodok és többször is meggondolok valamit, hogy megéri-e a kockázatot, de egy ilyen helyzetben valószínűleg nem gondolkoznék olyan sokat.
jún. 10. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
kínok kínjával végezném ki utána meg..nos van épp elég klórmész a hátsó kertben... :-D
jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
A gyerekek és állatok nálam is érzékeny téma. A kutyáimon kívül másom nincs, tele van kamerázva a ház körül, volt már, hogy a szomszédom(van nála egy katt, diétás kekszet dobált be a kapun keresztül) mondtam neki, ha nem fejezi be, problémák lesznek. ha valami történne a kutyáimmal, az illetőt megkínoznám. Van az a bosszú, amiért megérné börtönbe menni...
jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!