Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat hozza át a...

Milyen állat hozza át a tojást a szomszédból?

Figyelt kérdés
Minden nap szinte van az udvarunkba egy sértetlen tojás. Ma is pl a lépcsőn találtuk.milyen állat hordja át a szomszédból?
jún. 6. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Nyest, menyét.

Vagy csak oda rottyantja egy tyúk.

jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Róka, kutya
jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menyét egy tyúktojást nem bír egészben sértetlenül elvinni. Róka, nyest tuti hogy egyből megeszi. Esetleg kis kutya de nem nagyon hiszem hogy minden nap sértetlen maradna.
jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Atmegy a tyuk es odatjojik.
jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is szimplán odatojik a tyúk.

Ha valami állat átvinné, az tuti lakmározna is belőle és nem hagyná ott egészben, épen.

jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyestet már láttam egészben elvinni tojást, de biztos, hogy nem hagyná ott neked. Odatojik a tyúk, passz, hogy miért.
jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a szomszédnak, hogy a tyúkja szeretne hozzád költözni. Bár a jelenlegi helyzet még jobb is: ő eteti a tyúkot, de a tojást te kapod :D
jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

A lépcsőre nem tojna a tyúk. Az általában valami zárt, sötét helyet keres ilyen célra.

Ha kutya nem jöhet szóba, akkor valószínűleg valami menyétféle kisragadozó lehet, nyest valószínű. Nekem a kertben volt sok tojás elásva a földbe, teljesen épségben, a szomszédból hordta át valami.

Az érdekesség, ami tényleg meglepő: a rotációs kapa csak 1-2 tojást tört össze az évek során, a túlnyomó többséget egyben dobta a felszínre. Miközben a földben maradt krumplikat szinte mindig elvágja...

jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Macska nem lehet? Én is találtam már tojásokat az udvaron de mindig törve, üresen. Tyúk nem tud bejönni, macskák pedig jönnek-mennek.
jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi udvarunk is teljesen zárt. Ezért is zárnám ki,hogy ide tojik a tyúk. Meg éjjel ők is elvannak zárva és általában éjjel kerülnek hozzánk a tojások
jún. 6. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!