Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha pl egy állatot...

Mi a teendő ha pl egy állatot műteni kéne, de nincs rá anyagi keret?

Figyelt kérdés
Milyen lehetőségek vannak?
2022. febr. 7. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Egy alapítvánnyal beszélhetsz, de szerződéstől függően elvehetik tőled az állatot. Legjobb baráttól, családtagtól kölcsönkérni, ha ilyen lehetőség nincs, akkor rövid lejáratú, alacsony összegű kölcsön.
2022. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsere nalunk a kutya csaladtag, nem csak egy dög, igy termeszetesen eloteremtenem a penzt valahogyan (rokon,barat, ha mas nem, akkor szemelyi kolcson), ha eppen nem lenne.

Hulye pelda, de a ferjemrol se mondok le es viszem elaltatni, csak azert, mert mondjuk eltort a laba... Igy nyilvan a kutyaval is ez a helyzet.

Allatvedoktol azert nem kernek segitseget, mert kb 90%-ban ez az azzal jar, hogy segitenek, de viszik is el a kutyat. Mondjuk persze megertem oket is, de azert van az ugy, hogy az ember megszorul es eppen nincs penze mondjuk egy 300 ezres mutetre hirtelen, pedig egyebkent nagyon gondos gazdi.

2022. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Szerencsere nalunk a kutya csaladtag, nem csak egy dög, igy termeszetesen eloteremtenem a penzt valahogyan (rokon,barat, ha mas nem, akkor szemelyi kolcson), ha eppen nem lenne.


Hulye pelda, de a ferjemrol se mondok le es viszem elaltatni, csak azert, mert mondjuk eltort a laba... Igy nyilvan a kutyaval is ez a helyzet.


Allatvedoktol azert nem kernek segitseget, mert kb 90%-ban ez az azzal jar, hogy segitenek, de viszik is el a kutyat. Mondjuk persze megertem oket is, de azert van az ugy, hogy az ember megszorul es eppen nincs penze mondjuk egy 300 ezres mutetre hirtelen, pedig egyebkent nagyon gondos gazdi.


Jó buta egy ember vagy. A férjedet hitelbe , anyagi gondba kényszeríted mert állat bolond vagy. Könnyű így , hogy a férjednek kell majd fizetni a te ostoba tartozásaidat. Az , hogy elaltatni a férjed meg másik bizonyíték , hogy milyen agyilag zokni vagy. Ilyet nem is lehet csinálni. Nem tudom minek hoztál fel ilyen szánalmas érvet. A dögöt viszont el lehet altatni.

2022. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Bocsi, de honnan veszed, hogy o fizeti? Mindketten dolgozunk, nagyjabol azonos a fizunk (o 20 ezerrel tobbet keres, na bumm). A kutya kozos egyebkent, ahogy minden mas is, megnyugodhatsz :)

Innentol kezdve mirol beszelunk?

Sajnalom, hogy ennyire frusztralt vagy, de ne itt eld ki, koszi.

2022. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

Bocsi, de honnan veszed, hogy o fizeti? Mindketten dolgozunk, nagyjabol azonos a fizunk (o 20 ezerrel tobbet keres, na bumm). A kutya kozos egyebkent, ahogy minden mas is, megnyugodhatsz :)


Innentol kezdve mirol beszelunk?


Sajnalom, hogy ennyire frusztralt vagy, de ne itt eld ki, koszi.


A kutya közös viszont a férjed csak elviseli miattad. Mert ha kidobná akkor elkezdenél hisztizni. Te vagy ott az állat bolond liba. Nyilván könnyen költesz rá meg veszed a kölcsönöket amikor a férjed számláját megtudod csapolni. Én nem mondtam , hogy nem dolgozol te nő. Azt mondtam , hogy a fizetésed mellett a férjednek is elköltöd a pénzét a hülyeségre. Ő nyilván tűri mert hisztizni fogsz meg még az a kevés szex is elmarad. Csak nem mondja ezt a szemedbe , te meg naivan azt hiszed érdekli a férjedet az a dög.

2022. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

En ertem 6-os, hogy te egy szelet csokit nem engedhetsz meg magadnak es emiatt bassza a csorod az, ha valaki jobban el, mint te, de abbahagyhatod, eleg szanalmas probalkozas ez reszedrol.


Soha nem vettem meg fel kolcsont a kutyank miatt egyebkent, mert van boven tartalekunk, amit KOZOSEN raktunk ossze, megnyugodhatsz.

En csak leirtam, hogy mit tennek, ha.

Na mindegy, en ezt itt lezarom, borzalom, amit muvelsz :)

2022. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg részlet fizetésre.Az orvos is csak ember,meg fogja érteni,hogy nem tudsz elő húzni most X összeget egyszerre,de szeretnél a kutyádon segíteni..ha ez nem,akkor keresel másikat.De eddig még ilyesmivel nem volt gond,csak ne szégyelld és beszélj róla még mielőtt bele vágtok a dolgokba,hogy úgy legyen lepapírozva a dolog. :)
2022. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs takarékom.Covidos lettem,karácsony,csőtörés miatt felújítás: volt,nincs.Szívás.

A helyedben én megpróbálnék egy részlet fizetést lebeszélni előre,vagy kérnék kölcsön.Megesik,hogy az ember sz*r helyzetbe kerül.

2022. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Tudjátok mit vettem észre az utóbbi pár évben? (Régi tag vagyok)

Azt hogy egyes embereknek annyira nyomorult életük van,és ide járnak csesztetni az embereket,szinte idegesíteni,belekötni.

Minap egy egyszerű szoptatással kapcsolatos kérdést tettem fel,és annyira rám mászott pár ember,vagy olvastam így az írásokat más kérdése alatt.

Azt mondom,hogy ezeket az embereket/írásokat hagyjátok figyelmen kívül,mert ez már beteg dolog,


2# te egy nyomorék vagy bzdmeg,és mindenki más,akik direkt belekötnek valamibe,ugy se neked lesz igazad ember..

Ez az oldal sem a régi.

2022. febr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Minap egy egyszerű szoptatással kapcsolatos kérdést tettem fel,és annyira rám mászott pár ember,vagy olvastam így az írásokat más kérdése alatt.


Gusztustalan vagy.

2022. febr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!