Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetőségetek...

Ha lenne rá lehetőségetek (mondjuk nagy földbirtok, saját villa) akkor milyen állatokat tartanátok?:)

Figyelt kérdés
Vannak-e olyan egzotikus (vagy akár Európában ismert) állatok, amelyeket örömmel tartanátok, ha lenne rá anyagi fedezet és bő hely, nagy földterület, meg elegendő idő, hogy lehessen velük foglalkozni.

2020. aug. 22. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azon szoktam gondolkodni, hogy ha egy tengerparti házban lakhatnék (alapból otthonülős vagyok, de a tengert imádom, így nekem kielégítené minden utazási vágyam egy tengerparti ház vagy villa nagy kerttel) akkor kutyákat, papagájokat és görög teknősöket tartanék.
2020. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nagymacskák világa vonz így valószínüleg valamilyen nagymacskát tartanék ha lenne rá engedéjem. De lovakat teheneket és birkákat is szivesen tartanék
2020. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A papagájokat szabadon tartanád, nem kalitkában, ugye?)
2020. aug. 22. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy képzelem el, hogy az egész kert fedett lenne, mivel ez a teknősök érdeke is, nehogy elvigye őket valami. Ez olyan szabadon de mégsem.
2020. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tettszenek a nagymacskák, őket mindenképpen külön kellene tartani a többi állattól, mivel ragadozók. Meg nagyon tettszik még a magyar szürke szarvasmarha. Élőben még nem láttam, csak fényképeken :(
2020. aug. 22. 18:28
 6/7 anonim válasza:

Nekem igazándiból, már van elképzelésem a jövőmről.

Igaz nem mind egzotikusak, de kutyák közül:

Ausztrál juhászkutya

Afgán agár

és Cavalier King Charles Spániel.

Macskák:

Egyiptomi Mau

és Szervál

Lovak:

Fríz

Fjord Póni

Illetve még vmi hidegvérű

Emelett tartanék még

Alpakkákat, törpe malacokat

Rengeteg különféle madarat(nem csak papagáj, hanem pl fácán és ilyesmik)

Görögteknős

Holland és kosorrú törpenyulat

Illetve egy régi álmom egy egzotikusabb akvárium, illetve egy nagy tó tele koi pontyokkal.

Meg még azért tartanék sündisznót, mosómedvét és szurikátát is.

Meg már egészen pici korom óta szeretnék egy leopárd gekkót és egy szakállas agámát.

Azt hiszem ennyi. 😂

2020. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kutyákat, lovakat, juhokat, emukat, plusz ha már ennyi pénzem lenne, beltérre berendeznék egy szobát terráriumnak, ahol nagytestű hüllőket tartanék.
2020. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!