Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatok vannak,...

Milyen háziállatok vannak, amik nem igazán igényelnek sok törődést, és kis helyen elférnek?

Figyelt kérdés
Tehát olyanra gondolok, hogy mondjuk terráriumban, akváriumban tartható, megvan egyedül is (mondjuk ha halról van szó, ott simán lehet több), nem kell vele játszani meg ilyenek, nem lesz depressziós egyedül. Szeretnék valami ilyesmi állatot tartani, mert nincs sok időm, de az állatokat szeretem. (persze takarítás, etetés, megfelelő élőhely biztosítása alap). Mit ajánlanátok? Amit tudni kell rólam, tartottam már halakat, tarisznyarákot, papagájokat, leopárdgekkót, kaméleont, ékszerteknőst régen, tehát tapasztalt vagyok valamennyire.
2020. jún. 29. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igazából még pl lehet tartani csigákat,van belőlük igen nagyra és látványosra növő is,nem igényli a játékot, egyszerű tartani (miután egyszer belőtted a környezetüket) és szerintem nagyon látványos, főleg egy szép nagy pl akár egész falas terráriumban mondjuk 8-10 db is elférhet.
2020. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kígyó legyen. Fajtától függ de van amit csak hetente vagy 2hetente kell etetni. Különösebb törődést nem igényelnek, de azért foglalkozni kell velük (ki venni a teráriumból és hagyni, hogy menjen a szobába ahova akár, hadd mászkáljon rajtad.
2020. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szakállas agáma
2020. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!