Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatok vannak,...

Milyen háziállatok vannak, amik nem igazán igényelnek sok törődést, és kis helyen elférnek?

Figyelt kérdés
Tehát olyanra gondolok, hogy mondjuk terráriumban, akváriumban tartható, megvan egyedül is (mondjuk ha halról van szó, ott simán lehet több), nem kell vele játszani meg ilyenek, nem lesz depressziós egyedül. Szeretnék valami ilyesmi állatot tartani, mert nincs sok időm, de az állatokat szeretem. (persze takarítás, etetés, megfelelő élőhely biztosítása alap). Mit ajánlanátok? Amit tudni kell rólam, tartottam már halakat, tarisznyarákot, papagájokat, leopárdgekkót, kaméleont, ékszerteknőst régen, tehát tapasztalt vagyok valamennyire.
2020. jún. 29. 21:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Leginkább így belegondolva a kígyók vonzanak, (gabonasikló, királysikló stb.), ezeknek a tartása mennyire macerás?
2020. jún. 29. 21:15
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
pók, annak elég egy sarok is
2020. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy madáretetőt. Kirakod a kaját meg a vizet mindennap és kész. De nem hagyhatod abba, mert akkor ott vesznek éhen, szomjan...
2020. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"tartottam már halakat, tarisznyarákot, papagájokat, leopárdgekkót, kaméleont, ékszerteknőst"

És mi lett velük?...

2020. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy természetes úton elpusztultak (néhány több mint tíz év alatt), vagy pár állatod (például teknőst, két papagájt) odaadtunk másoknak. Ennyire hihetetlen, hogy egy állat nem él örökké, vagy mi?
2020. jún. 29. 21:59
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak fura, hogy ennyi állat után mégis itt kérsz tanácsot...
2020. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, de attól még pl. nem leszek tapasztalt kígyókkal is, vagy pókokkal, hogy másfajta állatokat tartottam régen :D
2020. jún. 29. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Nincs sok időd rá, azt mondod. Tehát csak a kirakatba kellene, biodíszletnek... Ez milyen már?
2020. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerinted sok ember miért tart halat és hasonló állatokat? Vagy talán vegyem ki a halat meg ezeket, és játszak velük?

Az, hogy nincs sok időm, nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem is foglalkoznék velük. Csak pl. nincs időm egy kutya/papagáj szintű törődést igénylő állathoz, de ha pl. kígyót/teknőst ilyesmit tartanék, ami nagyrészt egyedül is elvan, azt is kivenném sokszor, hogy mászkáljon/szokja a közelségem stb, mikor időm engedi.

De annyira imádom, hogy állatok kategóriában mindenki fennakad a legeslegapróbb dolgokon :D

2020. jún. 29. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:

"ha pl. kígyót/teknőst ilyesmit tartanék, ami nagyrészt egyedül is elvan, azt is kivenném sokszor, hogy mászkáljon/szokja a közelségem stb, mikor időm engedi"

Akkor meg is van a válasz: ezek közül válassz !:)

2020. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!