Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat felelne meg az...

Milyen állat felelne meg az igényeimnek?(max 15-30 perc idö rá naponta,egyéb részletek lent)

Figyelt kérdés

Utálom a rágcsálókat,az egész lényüktöl rosszul vagyok,undorító kártevök,szóval ezek kizárva.


A szörtöl hányingerem van,tehát én a házamba sosem engednék be szörös állatot,azok csak kint udvaron jöhetnének szóba.


A rovarok taszítanak.


Ne legyen magas fenntartási költsége az állatnak tehát ne kerüljön egy vagyonba havi szintü ellátása. Tehát ne legyen kényes ne igényeljen extrém figyelmet költséget idöt életben tartása.


Viszont bekerülési költsége lehet magas tehát azt nem bánom hogy ellátásához szükség felszerelés élettér drága szívesen kifizetem mint egyszeri költségeket a lehetö legjobbat biztosítani neki.



2020. jún. 22. 13:44
1 2
 11/11 semmixd321 ***** válasza:
Csigát. De ne csináld azt hogy ki mész a kertbe és az első csigát amit meg látsz azt be b4szod a csigát egy dobozba... Nem büdös,nincs szőre,nem kell sétáltatni,nem eszik sokat, (talán később mikor nagy lesz). Nekem Ahát csigám van.
2022. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!