Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat felelne meg az...

Milyen állat felelne meg az igényeimnek?(max 15-30 perc idö rá naponta,egyéb részletek lent)

Figyelt kérdés

Utálom a rágcsálókat,az egész lényüktöl rosszul vagyok,undorító kártevök,szóval ezek kizárva.


A szörtöl hányingerem van,tehát én a házamba sosem engednék be szörös állatot,azok csak kint udvaron jöhetnének szóba.


A rovarok taszítanak.


Ne legyen magas fenntartási költsége az állatnak tehát ne kerüljön egy vagyonba havi szintü ellátása. Tehát ne legyen kényes ne igényeljen extrém figyelmet költséget idöt életben tartása.


Viszont bekerülési költsége lehet magas tehát azt nem bánom hogy ellátásához szükség felszerelés élettér drága szívesen kifizetem mint egyszeri költségeket a lehetö legjobbat biztosítani neki.



2020. jún. 22. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
LOL, kábé az összes állatot kizártad... XD
2020. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akvárium guppikkal.
2020. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Guppik. Azoknak napi 1 perc is elég.
2020. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Halak, teknős
2020. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Kopasz macska, halak vagy valami hüllő. Egyikkel sincs tapasztalatom.


De ha nincs rá időd, és nem szeretnél rá havonta sokat költeni, akkor miért szeretnél állatot? Nem kötekedésből kérdezem, tényleg kíváncsi vagyok.


De bármilyen állat mellett döntesz, egy váratlan orvosi kiadás bármikor előfordulhat, ráadásul egy mezei állatorvos nem is tud megfelelően ellátni pl. egy teknőst. Illetve az állat egészsége érdekében minőségi ételt kell neki biztosítani, az pedig legtöbbször nem olcsó.


De ha csak az a cél, hogy "életben tartsd" az állatot, akkor kérlek gondold át a dolgot. Nem biztos, hogy neked való az állattartás.

2020. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen halak. Esetleg egy kagyló
2020. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os vagyok nem szántam sértésnek.
2020. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, ami él, még egy kisebb igényű hüllőre is több idő kell.
2020. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon max 1 órát tudok rászánni naponta.

A költségekröl csak azért írtam mert olyat nem szeretnék aminek csak a kajája 30 ezer havonta...


Persze állatorvosra nem sajnálnám.


Teknös az jól hangzik szép állat azt eltudom képzelni tetszik.

2020. jún. 22. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Teknos ha vizi akkor büdös...ha szarazfoldi akkor a telelteteset meg kell oldanod. Sok hullot, bekat rovarokkal vagy mas alattal gerinctelennel kell etetni. Szerintem ne valaszd. Arrol nem.beszelve hogy sok illegalisan a vadonbol van befogva es ne tamogasd a kihalasukat.


Akvarium vagy akar csak akvarium halak nelkul...esetleg kis garnelarakokkal karmos bekaval szuper lehet.

Ennek nagy a bekerulesi koltsege, de ha egy biotop akvariumot peobalsz berendezni es jo a szurod es a vilagitas akkor gyakorlatilag havonta eleg takaritani es az etetes is napi 5 perc de kozben nagyon jol tud mutatni es nezegetheted akarmikor.


De ne vegyel elevenszuloket elsore mert bizony azok elszaporoshatnak akkor telepiszkitjak a vizet es maris takarithatod oket surubben etc.


Elsore persze kezdj konnyen tarthato halakkal. Neonhalak vagy mas pontylazacok kis rajokban. Az algasodassal vagy a novenyekkel (utobbibol mostanaban sok a draga es kozben kirohad) jobban meggyulhet a bajod de ha sikerul egyszer kitalalnod feletek a vizben mi erzi jol magat akkor nagyon szep tud lenni.

Fontos ne a haloszibadba tedd mert azert a leghalkabb szuro is zug.

2020. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!