Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha védet a farkas mért lövik le?

Ha védet a farkas mért lövik le?

Figyelt kérdés
Én azt nem ertem mert kell megölni lelöni őket pedig védett állat én nagyon szeretem őket 🐺🐺🐺🐺amúgy 12 vagyok és lány

#farkas #védettség #lövik le?
2016. nov. 18. 07:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lövik le mindet. Hol làttad, hogy lelövik őket?
2016. nov. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Mert értékes.

Sokat kell még tanulnod a dolgok valódi folyásáról

2016. nov. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a törvény a lopást is bünteti?

És ugye hallottál már olyanról, hogy valaki valakitől ellop valamit....


Na az alapelv ugyanez.

2016. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Több oka is lehet a farkasok kilövésének.

1. Emberi életet veszélyezettnek. (Ez egyértelmű)

2. Túlszaporulat van. Na ez már érdekesebb kérdés merthogy a kihalás szélén van akkor hogyan lehet túlszaporulat.

Az a helyzet, hogy nagyon kevés már az a terület ahol szabadon az emberek veszélyeztetése nélkül élhetnek. éppen ezért szabályozni kell a populációt az adott területen található élelem szerint, mert ha túlságosan elszaporodnak akkor akkor elfogy a táplálékuk és vagy elvándorolnak olyan helyre ahova nem kéne vagy éhen halnak.

Az megint más kérdés, hogy akkor mért nem viszik a fölösleges farkasokat más területre de ez már a szakemberek dolga.

2016. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fontos a fajok gazdagsága, és diverzitás meg minden, de én nem szeretném ha elkezdenének rám vadászni az erdőben.


Csak addig fél a farkas az embertől, amíg a falka megfelelően alacsony számú.


Fenn kell tartani a megfelelő létszámot. Ez egyértelmű.

2016. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A farkast alapból nem lövik le, hiszen az jogszabályba ütközne (úgy tudom), hanem olyan előfordul, hogy betéved a bárányok közé, és olyankor baleset éri.
2016. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


de ha túlszaporodnak akkor ki fogják adni a kilövési engedélyeket.


Nyilván nem koca vadászoknak...

2016. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek mondom ezt hát képeken látom még hírekben hogy lelőtték a farkast stb de koszonom szepen a valaszokat en imádom a farkasokat az egyik kedvenc állatom 😃🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺
2016. nov. 18. 14:15
 9/15 A kérdező kommentje:
Második nak mondom ezt hogy érted hogy értékes úgye nem a szőrere gondolsz?!!! Na ezt nem ertem mert kell megölni az állatokat hogy leszedjek a szőrét és kabát vagy mit tudom én mitt csinálnak belőle mert kell megölni az állatokat?! én minden állatot szeretek lehet hogy hülyének tartotok de én ilyen vagyok állat barát
2016. nov. 18. 14:34
 10/15 anonim válasza:
Én nem tartalak hülyének, egyébként én is rajongok az állatokért sokkal okosabbak mint az ember, bár ezt tudod.hogyha az elkövetőt lecsukatják vagy valami az nem ér egy életet, egy csodás életet. sokkal érdekesebb egy farkas, mint az ő gyilkosa. Az embereket, vagyis az állat ölő emberek, főleg védett állatokat ölőket én nem értem. Mire jó ha valaki gyilkol ebben az esetben egy állatot?! Tulajdonképpen h b t y!
2016. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!