Mit lehet tenni, hogy ha a szomszédnak légpuskája van, és lövöldözi vele a madarakat? Ma a kertünkben lévő fáról lőtt le egy feketerigót.
Figyelt kérdés
Kutyákat, macskákat rendszeresen dobálja, lesekszik.
Mai eset után is felállt a kerítésre és átnézett.
2015. ápr. 17. 16:37
1/5 anonim 



válasza:





Fel kell jelenteni hogy védett madarakat lövöldöz le.
2/5 anonim 



válasza:





Ugyanilyen gyökér szomszédom volt nekem is, azóta lett neki fegyverviselési engedélye is!
lelövött mindent anno légpuskával, kiskutyát, macskát, madarakat, stb.
A parasztja idővel rájött, nem túl jó, amit csinál.
Lassan 50 éves korára...
4/5 anonim 



válasza:





Hívj rendőrt! Jó móka lesz amikor elviszik a palit! Ha kiderül,hogy a fegyvere tuningolt (7,5 J-nál erősebb) 2-8 év!
5/5 anonim válasza:
Meg kell mondani neki, hogy annyi szajkót lőhet vele, amennyit csak szeretne, de feketerigót ne bántson :D (Ne bántsátok a feketerigót!)
Le leszek pontozva, tudom, de nem tudtam ellenállni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!