Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Menyit kell tanulni ha állat...

Menyit kell tanulni ha állat orvos-állat védö akarok leni?

Figyelt kérdés

Álat orvos

Állat védö akkarok lenni


2015. márc. 6. 15:03
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Most azt várod, hogy majd jönnek akik megírják, hogy ilyen helyesírással ne akarj? Akkor használd a hibáidat következetesen.
2015. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat.
2015. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Egy jó gimnázium, majd állatorvosi egyetem, ami asszem 6 év. Ez kell az állatorvosihoz.

Az állatvédő az nem egy foglalkozás, ezt civil emberek művelik a munkájuk mellett önkéntes alapon, merő szívjóságból, elhivatottságból, ezért fizetés nem jár.

2015. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha állatorvos, akkor röviden sokat. Nem tudom mennyi idős lehetsz de már most nekiállhatsz a biosz-kémiának, a helyesírás is fontos lenne, hogy középiskolában elég pontot össze tudj szedni a felvételihez.


Állatvédő meg már lehetsz most is, ahhoz nem kell tanulni.

2015. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

úgy emlékszem 7 és fél félév, vagyis minimum 3,5 év az állatorvosi egyetem elvégzése.

és gondolom rengeteget kell tanulni, főleg ha még helyesírni sem tudsz :)


gondolom még fiatal vagy, van még időd eldönteni, addig is tanuld a bioszt, kémiát ahogy mondták is, ha tudsz, menj ezekből különórákra is, ebből a kettőből kérnek érettségit (ha jól emlékszem), az egyiknek emeltnek kell lennie (ha jól emlékszem).


szerintem a látvány többnyire hozzászokás, felfogás kérdése, de biztos van, aki tényleg alkalmatlan lenne ez miatt. (én rosszul lennék ilyenektől, de a felfogásom miatt úgy gondolom hozzászoknék, ha ezt a pályát választottam volna)

2015. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az állatorvosi egyetem 5,5 év, 11 félév, plusz szakvizsgák.


[link]


3,5 év alatt egy akármilyen egyetemi végzettséget nem lehet megcsinálni, 3 év az alapképzés +2 a mester, de a állatorvosi osztatlan.

2015. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!