Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megszeretném menteni a kedvenc...

Megszeretném menteni a kedvenc iskola lovamat a vágóhídtól de ahhoz pénz kell. szerintetek hogyan keressek? 14 éves Lány vagyok és Belgiumban élek.

Figyelt kérdés
A kutyasétáltatásra gondoltam egy kis pénzért... de nemtudom hogyan kell hirdetni hogy sétáltatnék kutyát és hogy mit írjak a plakátra amit kirakok.
2013. szept. 15. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem a kérdésedre, a kutyasétáltatást nem ajánlom. Nem tudni, milyen termetű, természetű kutyával hozna össze a sors, sem tapasztalatod, sem fizikai erőd nincs elég hozzá.

Akkor inkább gyermekfelügyelet mondjuk 6-10 évig, és írd a hirdetésre, hogy miért szeretnél 14 évesen "dolgozni". Hivatalosan ugyanis még nem lehetne, de ha "adománygyűjtés" címszóval megy, úgy, hogy cserébe ezt tudod adni, nagyobb esélyt adok a dolognak.

És biztosan sokan értékelnék, hogy ennyire segíteni akarsz a lovon, ahogy én is nagyon becsülöm, hogy ennyire tenni akarsz érte! Tudom, a belgák nincsenek fából, mint a magyarok. Esetleg gyárts kézműves mütyüröket és azokat próbáld meg eladni szintén a nemes cél érdekében.

2013. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl.Gyöngyfűzés. Egyik ismerősöm tízezreket kaszál rajta.
2013. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon csak szülői felügyelettel vállalj munkát,különben nem garantált a biztonságod.
2013. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kopogtass be a házakhoz egy barátnőddel, és gyűjts pénzt. Én itt lakom a "szomszédban", Hollandiában, hozzánk hetente jönnek nálad kisebb gyerekek is, hogy gyűjtenek erre-arra... Plakátokd ki pl a helyi szupermarketben, csinálj egy szép posztert, írd rá a történetet, és beszéld meg pl a helyi szupermarketben, hogy kirakhasd a posztert meg egy kis gyűjtődobozt... De legfőbbképp a szüleid kérdezd meg, hogy mit szólnának, ha lenne egy saját lovad. Mert az később is kiadásokkal jár majd.
2013. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Platypus ***** válasza:
Keress meg egy helyi állatvédő szervezetet. Itt nálunk kifejezetten lovakkal foglalkozó is van, talán feléd is. Ha másban nem, abban mindenképpen segíthetnek, hogy vannak jogi lehetőségeik adományokat gyűjteni. Aztán készíts a lóról pár fotót, írd meg a történetét,és a közösségi oldalakon terjesztheted az állatvédők számlaszámával. Így növeled az esélyeidet a pénzszerzésre. Ha ügyesen csinálod a dolgot, sok emberhez eljuthat az ügyed. Ragasztgathatsz hirdetéseket az iskoládban meg hasonló helyeken is.
2013. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
keress fel állatvédő szerveket
2013. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Miért szeretnék a lovat vágóhídra vinni?
2013. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mert öreg :'(
2013. szept. 29. 16:45
 9/9 anonim válasza:
Én 16 éves fiú vagyok, 2 éve lakom Belgiumba (Antwerpen ), és szerintem az én tapasztalataim alapján ne válalj még munkát 14 évessen, hiszen engem is megtámadtak az utcán ( Iskolából mentem haza ) , az volt a szerencsém,hogy közel jártam a házunkhoz, és befutottam! Meg amilyen sok ember van itt, abból a 40 százalék rendesnek látszik,de igazából egy erőszakos vadállat!
2013. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!