Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Gyurcsány idején is szigorúan...

Gyurcsány idején is szigorúan büntették az állatkínzást?

Figyelt kérdés

#Gyurcsány #országölő
okt. 4. 02:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért, most szigorúan büntetik? Én még nem hallottam senkiről aki az elmúlt 14 évben letöltendő börtönt kapott volna állatkínzásért, pedig ott volt a politikus elmebeteg anyósa, aki a kocsi után kötötte a kutyát és addig húzta míg meg nem halt a szerencsétlen.
okt. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem büntették szigorúan az állatkínzást Magyarországon. Sajnos.
okt. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Gál Gábor 2024 válasza:
96%
2004 óta szerepel a BTK-ben és már abban az évben tényleges börtönt kapott egy elkövető, de amúgy 1-esnek van igaza, egyelőre nem igazán törődnek vele.
okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
IS? Most se büntetik szigorúan.
okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kornel1980 válasza:
34%
Nem gyurcsány idején mindenki csirkét darálhatott élve az utcán...
okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem szigorúbban vették az egész állatvédelmet, mint most.

Tele vannak az utcák kutyákkal. A nébih, jegyző, mindenki lefossa még akkor is ha megharapnak valakit. Kinti macskák agyon vannak szaporítva, sorra mérgezik őket. Pl az agyhalott szomszédomnak idén 15 macskája halt meg. Régebben ha jelentettem az ilyeneket akkor kaptak pénzbüntit és felhagytak az állattartással. Most semmi.

Gyurcsány idejében, meg előtte nem voltak ilyen természetesek ezek a dolgok.

okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Gyurcsánynak elég volt hogy csődbe vihette az orszagot. Le se ítélte az embereket se, nem hogy az állatokat
okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
22%
mindig is büntették... ha rendes állatkínzásról volt szó, és nem olyan nyámnyila idióta emberek nyavajgásáról hogy pl egy kutya láncra van kötve.
okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyes emberek miért nem bírnak Gyurcsány vagy Viktor nevének említése nélkül semmilyen témáról beszélni?
okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

8.

Nem értek egyet, ez nem nyámnyilaság. Tudtad, hogy kutya kb. 2 éves gyermek értelmi szintjén áll? Azért tud sírni, azért tud szomorú lenni, azért tud örülni.

Az állandóan láncon tartás nem vidám neki. Foglalkozni kell velük.

okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!