Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol lehet bejelenteni a kamu...

Hol lehet bejelenteni a kamu állatvédőket?

Figyelt kérdés
Facebookon egy állatvédő egyesület riogatja a népet a rossz időjárás miatt és hatalmas felkiáltójelekkel oda van írva minden bejegyzésük alá, hogy hova küldhetik a pénzt. Felhívtam őket, kiderült, hogy nem is fogadnak madarakat, mert ők nem foglalkoznak ezzel. Ezt kinek lehet bejelenteni? Azzal az ürüggyel szednek be pénzt, hogy támogassuk a működésüket, de közben olyanra hivatkoznak, amivel nem is foglalkoznak. Ez abszurdum.

szept. 13. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
A Facebooknak egyébként bejelentettem a postot, de nem tudom leveszik-e.
szept. 13. 20:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán itt [link]
szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de a fogyasztóvédelem az nem termékekkel foglalkozik?
szept. 13. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mezei szélhámosok, a rendőrök tudnak mit kezdeni velük.
szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi a neve ennek allatvedo egyesuletnek?
szept. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező esetleg arra nem gondoltál hogy az egyesület csak kutyákat és/vagy cicákat ment, madarakat nem? Azért ahol nincs menhely pl és csak az önkénteseknél vannak elhelyezve az állatok, nem mindenhol van hely madaraknak meg minden egyébként. Ráadásul nem is biztos hogy értenek hozzá. Attól hogy én pl tegyük fel kutyákat mentek, nem biztos hogy tudnék bármit is kezdeni egy madárral.
szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mind az, akkor mindet jelenthetnéd!
szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!