Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Titeket nem idegesít, mikor...

Titeket nem idegesít, mikor egy állatkereskedésben folyton kocogtatja a ràcsot, vagy az ablakot minden okos nézelődő ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
De igen. Az is, hogy én vásárolni mennék, de az eladó el van foglalva a csok királyokkal. "mieen hal ez" "ez miteszik""es ez hol el" meg hasonló kérdések. 20 percet pofáznak, semmit se vesznek, azt hiszik ingyenes állatkertben vannak. Közbe ütik, verik az üvegeket a gyerMekek.
2023. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Elég idegesítő, főleg ha gügyögnek, cuppognak is hozzá. A legjobb amikor az akvarium előtt görnyedezve a halakat hívják 🤣
2023. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Engem a maga állatkereskedés, hogy létezik - zavar. Össze vannak zsúfolva kicsi helyen az állatok, a nyulak tengerimalacokkal összerakva, (a két állat éppen csak megtűri egymást) a többség nincs is kézhez szoktatva, kapják az agyon hypeolt kajákat, amik semmire sem valók. Fokozza a hangulatot, ha még papagájok is vannak egymás hegyén - hátán, hogy a zajongásuktól még idegbetegebbek legyenek a zsákmányállatok, persze már önmagában is förtelmes egész nap elviselni 30-50 madár ricsaját.


Kicsi ketrecek, főleg hörcsögök számára, hogy aztán beletedd szerencsétlen állatot és hazavidd. Aztán lehet rajta jókat röhögni, hogy össze - vissza járkál a 40 centis helyen, meg hogy egész éjjel rágja a rácsot frusztrációjában szerencsétlen állat.


Mind megfosztva az élletterétől, a teljes értékű eledelétől.

Ez az, ami zavar. Amit említesz, az csepp a tengerben.

2023. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Sosem mennék állatkereskedésbe, ahogy cirkuszba sem, meg egyéb helyekre ami támogatja az állatok ilyesfajta kizsákmányolását meg szr életkörülményeit.
2023. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Engem az állatkereskedések magukban zavarnak.
2023. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Az sem teljesen normális, hogy ott egyáltalán elő állatokat árulnak kétes forrásokból.
2023. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Azóta sem értem, mi az istennyiláért nem lehet betiltani az állatkereskedések üzemeltetését.
2023. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!