Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lakos György állatvédőről...

Lakos György állatvédőről igazak a negatív híresztelések?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint hihető az állatvédelmi tevékenysége, úgy tudom még keresőkutyája is van, akivel ember és állat felkutatásban is segítenek. Viszont olvastam róla sok negatív információt is, amit szintén elismert állatvédők írtak róla. Ebben például szó van vissza nem adott kölcsön tárgyakról, hazudozásról, állatok helytelen tartásáról).
2021. nov. 16. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

:D ismerem személyesen is az urat. Maradjunk annyiban, hogy tizenéve is ilyen "híresztelések" mentek róla és ugye minden pletykának a fele igaz.

Azaz ebben az esetben majdnem a 100%-a.

2021. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor viszont hihetetlen, hogy még ígyis toppon van és van, aki bevédi vakon. Tény, hogy Én is egy aranyos kis öregnek gondoltam, de ezekszerint annál jóval több és nem a jó értelemben :-D
2021. nov. 16. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Miért hihetetlen? Az emberek nem 100% jók vagy rosszak.

Amúgy is jellemző az állatvédők nagyrészére, hogy az emberi kapcsolatokban nem olyan jók. Sok panasz volt már itt is bunkóskodással menhelyen, de még állatorvos is bizonyult már emberileg nullának.

2021. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Sok állatvédő csak papíron állatvédő. Felveszik az adományokat, keveset költenek az állatokra, a többit szórják két kézzel. Nyilván tisztelet a kivételnek, de sajnos sok ilyen van. Hallottam már olyat, hogy dicsekedett az illető hogy a sok adományozó mennyi pénzt utalt nekik, mennek bulizni.
2021. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a legtöbb elszórja a pénzt. Ismerek egy-két állatvédőt. Az egyiknek pl soha életében nem volt munkája. Mióta állatvédő, lett kocsija, márkás ruhák stb.

Mindenhova kocsival megy. A 22.800as munkanélküli segííílybű nem hiszem hogy futná kajára, benzinre meg mindenre. A másiknak meg pénzt adott az alapítvány a háza felújítására, bővítésére.

2021. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Persze. Szerintetek miért van az a Facebookon, hogy ha a másiknak 2 forinttal több adomány jut, akkor csapatosan mennek neki és kezdik ki? Nekik annyival kevesebb marad.


Amióta léteznek a közösségi oldalak, azóta megy ez a Mónika show az "állatvédők" között. 1-2 alapítvány van, akik kimaradnak ezekből, de ők valóban az állatok mentésére koncentrálnak munka és magánélet mellett.

2021. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Személyesen ismerem Györgyöt. Rendkívül sokat segített nekem, mikor a tacsink kiszökött a kerítésen. Napokon át keresték többen is nyomkereső kutyával, végül Gyuri bácsi és Kajla a kutyusa találták meg. Két napon át segített nekünk, hallottam mennyien hívják segítségért és milyen súlyos ügyek kapcsán. Senkit nem rázott le, mindenkinek segíteni akar, mikor már ő maga is bőven bent jár a korban. Egy fillért nem fogadott el tőlünk, csak megengedte, hogy megtankoljuk az autóját. Több ilyen ember kellene a világba.
2023. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!