Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért voltak ilyenek velem?

Miért voltak ilyenek velem?

Figyelt kérdés

Állatmentők és egyben sintértelep, van bőven kutya. Odamentem sétaltatni, választani egyet.

Kutyát nem adták ki sétáltatásra, figyelemre se méltattak, gonoszul néztek rám és örültek hogy kutya nélkül távozom. Mintha ellenségek lettünk volna?

Nem értem és nagyon csalódott vagyok.


27N


2021. júl. 11. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg nem tettél rájuk jó benyomást. A kiírás alapján is elég éretlennek tűnsz.
2021. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hat mivel altalaban alapbol idopontot kell kerni a legtobb helyen, illetve mindenhol mas a protokoll, de altalaban nem nagyon szeretik, ha csak ugy odaallitasz minden nelkul.

Azzal en se ertek egyet, hogy bunkok voltak, lehetett volna ezt kedvesebben is.

2021. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Előbb időpontot kellet kérni..

De attól még nem kellet volna bunkózni

2021. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Annyira gáz. Inkább ne sétáljon a szerencsétlen kutya, mert ők aztán biztos nem viszik ki, csak a pénzt rakják zsebre, meg a kutyakajákat hazaviszik stb.
2021. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted mit kellett volna reagálniuk, ha csakúgy odamegy valaki a semmiből, hogy meg akarja sétáltatni az egyik kutyát? Ez nem így működik. Szerintem meg nem is voltak ennyire bunkók, csak a bolhából elefántot-taktikát csinálod, hogy itt mindenki melléd álljon.
2021. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó te mégis honnan tudod hogy mi történt? Neked meg elsőnek kívánok hasonló előítéletes ítészeket!


Többieknek köszönöm. Előre odatelefonáltam egyébként, hiszen másik városból vonatoztam oda. Voltak más látogatók is.

2021. júl. 11. 16:31
 7/8 anonim válasza:
64%
Sajnos egyre több hasonló hozzáállású emberrel találkozom én is jártamban-keltemben...De mondjuk eleve elmond valamit az emberről ha sintértelepen dolgozik....Szegény kutyák.Egyébként ha EMBEREK lettek volna ott, akkor megengedték volna hogy elvidd a kutyát sétálni a szabály ellenére is, tényleg nem logikus hogy miért kellene előre bejelentkezni (amit ráadásul meg is tettél ha jól értem). Megint egy fölösleges bürokrácia. Ez a "gonoszul mosolyogtak" meg annyira tipikus. Annyira sok ilyen ember van aki örül a másik kárának. Hogy miért? Mert ők is nyomorultak és valószínűleg otthon folyamatosan csicskáztatják őket, most végre ők b@szhatnak ki mással és ez boldogsággal, megelégedettséggel tölti el őket. És az ilyenek "csapatban" még rosszabbak. Lehet, hogy ha egyedül lett volna valamelyik, akkor normálisabban reagál. De hát a csordaszellem...
2021. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Na mi emiatt nem járunk már sétáltatni a menhelyre.

Volt, hogy már egy órája ott szobroztunk, még csak szóba se álltak velünk. Pedig rendszeresen jártunk a férjemmel oda.

Akkor döntöttük el, hogy ennyi volt. Az ember elmegy oda a saját autójával, fizeti az üzemanyagot,adja az idejét, és ez a hála.

Pedig még adományt is vittem egy alkalommal (jó sok kutyafelszerelést).


Csak a pénz a lényeg sajnos a legtöbb helyen, nem a kutya. Főleg a nagyobb menhelyeken.

:(

2021. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!