Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Te elhiszed, hogy Alekosz...

Te elhiszed, hogy Alekosz havi 2 milliót keres?

Figyelt kérdés
Állítólag lakásokat újít fel,és profittal adja el.

2013. márc. 16. 11:25
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. márc. 16. 11:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el.
2013. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetro ***** válasza:
remélem a NAVnál már nézegetik, hogy vajon milyen összeg után fizet után adót. és havi 2 millió vonzatát hajtják majd be rajta visszamenőleg :D
2013. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
^^ én is :-)
2013. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Full kamu. Ez a piac kb 5 éve ment. Ma se a lakáseladás nem megy, se a felújítás biznisz. Kb 1-1.5M-ból lehet kiglancolni egy lakást, és ma már max annyit lehet rátenni, ha felújított. Vagyis anyagár van benne. Se munkadíj, se haszon. Többet számít az embereknek már a 1.5 milla, mint a friss festés vagy csempe.
2013. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, mert hogy egyébként te bármit is elhiszel a bulvárhírekből?


Simán meglehet, hogy soha nem is nyilatkozott ilyesmit.

2013. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Plusz az emberek szeretik a maguk által megcsinált lakást, fene sem akarna egy Alekosz által megálmodott tapétás-csempés-parkettás-konyhaszekrényes lakásba költözni. Inkább megveszik olcsóbban és az asztalos haverjukkal olcsón csináltatnak szekrényt és maguknak kifestenek.

Egyébként se hiszem, hogy ez a műokos pojáca annyira ért az adásvételi szerződések nagy számban történő megkötéséhez és ki tudja számítani a költségeket. Meg egyáltalán van olyan ember, aki egy VV előtagos névtől több millió értékben vásárol.

2013. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamiből mégis megél ha nem kellett neki a vv-s nyeremény, és a pénzről is lemondott. gondolom a tv2 pénzeli(te). Bár őszintén megvallva nem érdekel mit csinált, mindig is rühelltem.
2013. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%

Miért, szerintetek lehetetlen, havi 2milliót keresni?

Amúgy hogy ki mennyit keres szerintem mindenki magánügye.

Érdekes, ha itt valakiről fellebben, hogy jobban keres, mint az átlag, azt egyből rühellik, stb.

Fél éven át égette magát a tévében, szerintem alap, hogy ezért jól megfizessék. Lehet olyan kapcsolatokat épített, hogy tényleg megkeresi a kétmilliót utána is.

Az is elképzelhető egyébként, hogy nem hülye, csak felvette ezt a szerepet, mert az emberek ilyen idiótákat akarnak látni.

2013. márc. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tetro ***** válasza:

Én ilyesmivel foglalkozom. Konkrétan tudom, hogy mennyit keresett a csávó a műsorával, amikor a "csúcson" volt. Ennyit akkor se, főleg nem nettó.

És nem játssza meg magát. Egy elmebeteg. Semmilyen kapcsolata nincs ebből, amivel nagyot lehet szakítani.

Ez nem irigység jelen esetben a többségtől, egyszerűen csak nem hisznek neki, joggal...

2013. márc. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!