Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ennyi pénzből mennyire lehet...

Ennyi pénzből mennyire lehet jól élni Pesten?

Figyelt kérdés

Külföldön nőttem fel, ott is dolgoztam. Az ügyfeleim többnyire britek, egyéni vállalkozóként nagyjából 320e-330e Ft nettó bevételre számíthatok havonta.


Ennyiből milyen életszínvonalon tudok megélni Budapesten, egy kisebb (35-40 nm) lakásban, valamilyen jobb kerületben? Szeretnék valamennyit félretenni.


2016. jan. 7. 04:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi pénzből egész jól meg kell tudnod élni. Sokan nem keresnek ennyit.
2016. jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az igényeidtől függ.


Az albérlet,rezsivel MINIMUM 100-150! Így rajtad áll,hogy a maradék elég-e.

2016. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kategóriák hiányában nehéz megfogalmazni. Ha nincsenek luxus igényeid, akkor jutni fog mindenre.
2016. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 320ból élünk ketten, és bőven kijövünk, lakbér, rezsi, étel mindenre bőven futja és még ezen felül marad kb 150 ezrünk, abból félreteszünk meg szórakozás.
2016. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meglehet. Nem élsz nagylábon, de gondjaid sem. Ha okosan csinàlod még marad is. Magam is 4 év küldöld után kb. ennyiből élek szintén vállalkozóként.
2016. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Pontosítok: heti egy-két középkategóriás éttermi ebédre vagy vacsorára, néhány haverokkal elfogyasztott sörre stb. futja nagyjából ennyi pénzből úgy, hogy havonta kb. 20e Forintot szeretnék félretenni? Előre is köszönöm a további válaszokat.
2016. okt. 26. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy élnek Pesten emberek minimálbérből is? Akkor ennyiből nyilván meglehet. Ha vállalkozó vagy, valószínűleg nem vagy hülye, tehát nem azért írtad ki a kérdést, mert ezt nem tudtad végiggondolni, csak azért, mert fel akartál vágni.
2016. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdést - amit sajnos félreérthettél, mert az elérhető életszínvonalra és nem a létfenntartáshoz szükséges szintre vonatkozott - azért tettem fel, mert még sohasem éltem Budapesten. A vonatkozó oldalak (Expatistan etc.) saját tapasztalataim alapján kevésbé megbízhatóak, mint az anekdotikus bizonyítékok.


Köszönöm értékes észrevételed, további szép napot :)

2016. okt. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!