Kezdőoldal » Utazás » Európa » Több szempontot figyelembe...

Több szempontot figyelembe véve, ti hova mennétek, Budapest vagy külföld?

Figyelt kérdés

Jelenleg Szegeden élek, de nem vsgyok itt se boldog, és sajnos a munkalehetoseg sem sok, a fizetést pedig hagyjuk is....

Ha lenne lehetőségetek, ti Pestre mennétek vagy inkább külföldre? (én Franciaországba mennék, ezt a nyelvet tudom jobban és szeretem az országot)

Nem csak a pénz kérdés lenne a lényeg, hanem a közösség is.

Esetleg pro, kontra érvek?



2023. febr. 10. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Végzettséget és szakmát véletlenül se említs...


Jogász / ügyvéd / bíróként Budapest jobb választás mivel el sem fogadják a magyar diplomát külföldön, mivel ott teljesen más jogrend érvényes


Informatikusként határozottan Busapest mivel remote tudsz dolgozni külföldre nyugati cégnek 100% home officeból és a megélhetés / albérlet / lakásárak jóval olcsóbbak Budapesten


Agysebészként / szívsebészként magánklinikán lényegében mindegy itthon is és külföldön is milliomos leszel


Betanított csicskamunkásként / mosogatóként / szobalányként / tanulatlan melósként külföld, mert ha biztosítanak szállást akkor sokkal többet félre tudsz tenni mint Budapesten (persze az adott célországban jóval átlag alatti így is a fizud)

2023. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igaz!

Bölcsész diplomám van, könyvtar szakon.

Van geográfus is, de azt már kB teljesen elfelejtettem.

Lakberendező szakmával rednekezem még, ezen kívül tervbe van véve egy fitness edző.

30 éves vagyok, középfokú nyelvvizsgam van franciabol, angolul társalgási szintén tudok.

2023. febr. 14. 00:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Fú tesó ezek közül a hitvány szakmák egynek sincs felvevőpiaca se itthon se külföldön. Csinálj valami értelmes egyetemi végzettséget például radiológus főorvos. Én urológus főorvosként végeztem az egyetemen és elhelyezkedtem Kanadában urológusként.
2023. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nehogy megbolondulj és kimenj franciaországba! Nagyon sok migránstámadás van ott. Egyelőre gyere fel pestre, amíg ez a migránsos sz*r le nem jár végre. Ha nagyon el akarsz menni külföldre, akkor kelet felé gondolkodj: kína, japán, dél(!!)-kórea. Én japánban gondolkodom, a kultúrájuk miatt, meg a kedvességük közvetlenségük miatt, eszméletlen imádnivalóak ott az emberek, befogadóak és barátságosak.
2023. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!