Kezdőoldal » Utazás » Európa » Több szempontot figyelembe...

Több szempontot figyelembe véve, ti hova mennétek, Budapest vagy külföld?

Figyelt kérdés

Jelenleg Szegeden élek, de nem vsgyok itt se boldog, és sajnos a munkalehetoseg sem sok, a fizetést pedig hagyjuk is....

Ha lenne lehetőségetek, ti Pestre mennétek vagy inkább külföldre? (én Franciaországba mennék, ezt a nyelvet tudom jobban és szeretem az országot)

Nem csak a pénz kérdés lenne a lényeg, hanem a közösség is.

Esetleg pro, kontra érvek?



2023. febr. 10. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Előbb Pest, ha nem jön be, irány külföld.
2023. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Külföld, Pesten lehetsz még eleget. Odamenj, ahol a legjobban betudsz illeszkedni, ehhez a nyelv fontos. Ha ez a francia, akkor Fr. Onnan már könnyebb lesz akár Belg., Lux., Svájc, Kanada...Karib-szk., Martinique, Seychelles, Polinézia.
2023. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

Budapesten több fizetés és munkalehetoseg lenne? Kétlem. Szeged a harmadik legnagyobb magyar város, ha ott nem jutsz előrébb, Budapest se fogsz.

Külföld: Franciaország nem kimondottan befogadó az idegenekkel. Ott lenne több munkalehetoseged? Magasabb fizetésed úgy, hogy a jóval magasabb költségeket leszamolod? Mert ok, hogy a takarítónő Párizsban többet keres forintba atszamolva, mint Magyarországon, de többet is költ

2023. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Külföld. Pestre mehetsz bármikor. Külfdre meg érdemes minél fiatalabban nekivágni mert egy új életet felépíteni kint több idő. Én is megbántam hogy adtam annak a posvány országnak sok utolsó meg utolsó utáni esélyt, hátha Pest vagy Győr jobb, de egyik sem volt az.
2023. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pesten ugyanúgy belekerülsz a kerékbe...hónapról hónapra élnél.

Irány külföld ahol meg is becsülik a jó munkást.

2023. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Franciaország szerintem. Ha tényleg dolgos ember vagy és beszéled a nyelvet ott a helyed. Barátságos kedves emberek, ha "bedolgozod" magad egy helyre nagyon megbecsülnek. Ott is vannak parasztok, de nem nézik le a külföldit. Soha nem leszel igazi francia, de semmi megkülönböztetésben nem lesz részed. Hiszed vagy sem, de kedvelik a magyar munkást. De nagyon fontos, hogy valamennyire beszéld a nyelvet.
2023. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg erősen függ attól, mennyire fontos most és mennyire lesz fontos a rokoni és baráti háló. Van, aki a tengerentúlról költözik haza a tuti életből ezek hiánya miatt.
2023. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csakis külföld. Szaladj, ennél csak rendesebb országot, befogadóbb népet és jobb életkörülményeket találsz odakinn.
2023. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha Szegeden nem vagy boldog Pesten biztos nem leszela az. Ez egy elhetetlen szemettelep. (eltem Szegeden is).
2023. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 NTBS ***** válasza:
55%
Budapest kezdésnek.
2023. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!