Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van olyan, aki idén (2022)...

Van olyan, aki idén (2022) megy Amerikába a Camp Leaders programmal? Aki volt már kint, mi a tapasztalata, főleg a tábori élettel kapcsolatban, hogy érezte magát a többi "dolgozóval"?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne részt venni a programban kisegítőként, de kicsit félek tőle, hogy nem fogom jól érezni magam, nem fogok tudni beilleszkedni az ottani társaságba, sok lesz nekem ez a 10 hét. Tudom, hogy ez emberfüggő, de mik a tapasztalaitok? Van, aki idén fog kimenni?

2022. ápr. 14. 15:48
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem megyek, de voltam. A 2019 nyarán vagy 2018, most pontosan nem tudom. 3 hetet voltam Detroit közelében lévő kis táborban. Én ilyen konzul voltam, vagy minek is mondják ott azokat, akik tanítják a gyerekeket és magabiztosak angolból.

Csodás élmény volt,de a munkaidő és szabadidő nem létezik, tehát volt, hogy kaptam 7 napból végre 1 szabadnapot és akkor is behívtak ezt azt segíteni. Talán ez a dolgommal járt, de elég rossz volt. Sok új embert ismerhettem, a pénz sem sok, de mivel ott nem kellett foglalkozni az étkezéssel, mert volt ennivaló és a szállás is volt, így spórolhattam. Habár nem annyira egészségesen étkeznek és sok kisgyerek hisztis, sírós, mert szüleik félnek. Konfrontálni kellett a kisgyerekeket, hogy itt jó kezekben lesz, szerencsére nekem sikerült, de voltak akiknek nehézkes volt. Kiváló kommunikációs készségre lesz szükséged, nyitottságra és arra, hogy bírd, mert a szabadnapod az munkanap és a munka is szabadság tulajdonképp. A kisegítők meg igazából nekünk segítettek, bár a legtöbben a legrohadékabb melót bízták rájuk. Akik alattam voltak segítők, azoknak nem mindig adtam oda a legnyűgösebb munkákat, de segítőként azért nehezebb az élet.


Egyébként, ha sok sporttevékenységben tehetséges vagy az nagy előny, mert mindenféle program van, ahol kiszabadulhatsz az "alapmunkától" és taníthatod a gyerekeket, amihez csak türelem kell.

Sok sikert

2022. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
amit lehagytam: folyamatosan melózol, hosszú órákat, viszont a vízumod élni fog nagy valszeg még pár hetet. A sok spórolásból bejárhatod akár fél Amerikát is, ahogy én tettem.
2022. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én 1 hét múlva indulok ki. I can't wait!! 🤩
2022. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Rengeteg tábor van és mindegyik más! Én sok rosszat hallottam róla, de a tábor ahova kerültem semmihez nem volt hasonlítható azokhoz amikről hallottam. Életem nyarát töltöttem ott idén, a világ legjobb embereivel, főnökeivel. Úgy hogy egyedül voltam magyar egy kb 40 fős kis táborban. Gyerekfelügyelő voltam, a munka nem is nehéz hanem nagyon élvezhető volt és mondom ezt úgy hogy előtte soha nem dolgoztam gyerekekkel, imádtam mindent percét. Heti 2 szabadnapom volt, minden hétvégén bejártuk a környéket a barátaimmal. Az egész tábor egy csoda hely mindenféle túlzás nélkül és nem kérdés hogy ezután ott töltsem minden nyaram amíg csak tudom :). Én mindenképp ajánlom mindenkinek, életetek legjobb élménye lesz.
2022. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves 4-es válaszoló!

Te melyik szervezettel mentél ki?

2022. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy kis update.

Életem legjobb, de egyben legnehezebb nyara volt. Idén nyáron lifeguard leszek.☺

Nem bántam meg, hogy anno belevágtam a programba.

2023. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!