Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megvennétek egy barát számodra...

Megvennétek egy barát számodra ismeretlen barátjának a repjegyét anélkül, hogy elutalná neked az árát?

Figyelt kérdés
Én vagyok az utazás fő szervezője és nem ismerem a srácot. Elvileg normális, meg egy ismerős ismerőse de akkor sem venném meg a saját pénzemen a jegyét előre szívesen. Mondtam, hogyha szeretné intézni én utalom neki azonnal és megveheti, de rám hagyta. Megadtam neki a számlaszámom de akkor már egyből írta, hogy várjunk. A jegy persze egyre drágul, de hát együtt vennénk meg. Mit lehet ilyenkor tenni vele? Nem akarom, hogy esetleg én bukjak a dolgon.

2022. júl. 7. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
NEM, ez nem a te dolgod. Közöld vele, hogy vagy holnapig elküldi a pénzt vagy ö maga veheti meg a jegyét
2022. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Miért nem veszi meg magának?
2022. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Én sem venném meg.
2022. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"A jegy persze egyre drágul"

"Nem akarom, hogy esetleg én bukjak a dolgon."

Már buktál is, ha drágult a jegy. Ha te veszed meg mindenkinek és csak ez az egy figura nem küldte a pénzt, akkor vedd meg most azoknak, akik fizettek, ő majd jön drágábban, vagy otthon marad.

2022. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Egy vadidegennek biztos nem.
2022. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem venném meg a jegyét, max közvetlen családnak.
2022. júl. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a bizalom szintjétől, de igazából ha eddig emiatt vártál ki, akkor ezek szerint nincs meg a megfelelő szintű bizalom - tehát határidőt szavaz, aztán azután kihagyod a buliból.
2022. júl. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném meg. Akiktől megvan a pénz, azoknak megvenném. Aki nem akar rá pénzt adni, az meg majd vegyen magának külön, drágábban.
2022. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%
Nem venném meg.
2022. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Baráti utazásnál együtt nézzük ki a jegyet, de mindenki megveszi magának, amit nem muszáj egyszerre megcsinálni, ha ő később drágábban akarja lefoglalni, akkor tegye csak, de ez titeket ne tartson vissza. Mi a szállással szoktuk azt csinálni, hogy én foglalom/fizetem és mindenki utalja a részét később, de mi barátok vagyunk, sokszor csináltuk már ezt gond nélkül. Idegennek nem szívesen állnám előre a részét, kivéve ha kisebb összegről van szó amit nem bánok ha esetleg elúszik.
2022. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!