Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni egy...

Mit tudnék csinálni egy számomra ismeretlen helyen nyáron?

Figyelt kérdés

Rokonokhoz megyek egész nyárra Erdélybe, pontosabban Marosvásárhelyre és ötletem nincs mit csináljak egész nyáron, van ott pár haverom de semmi ötletem.


Ha van ötletetek akkor bármit mondjatok.


UI: Látom nagyon szeretitek a fárasztó vicceket itt gyakorin de kérlek ez a kérdés alá inkább ne. xD



2016. jún. 15. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, a haverjaid ismerik a terepet és lesznek ötleteik :-)
2016. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hegy és kocsma van, sőt haverok, ez engem lekötne egész nyárra :) Bár én vinném a motoromat, úgyhogy főleg nem lenne gond, ott is jókat lehet motorozni, bár az utak nem mindenütt állnak a helyzet magaslatán.
2016. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Uhh hát nem tudom. Marosvásárhely amolyan szürke mezőváros, nincs sok látnivaló, vagy időtöltési lehetőség. Megnézheted a Kultúrpalotát, a központot, az állatkertet, de mindez kb. 1 napba belefér. Van egy strand ("Víkendtelep"), ahol lehet úszni és sportolni. Ha szeretsz kirándulni, vannak turista ösvények (Vácmán, Nyomát-tető, Terebics-tető, Cinege-tető felé). Elmehetsz Szovátára is (1 óra busszal), ott rengeteg túrázási lehetőség van.
2016. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó -> ezekkel tisztában vagyok de mondjuk ha kempingezni akarnék menni akkor vannak a várostól 200 km-es körzetben erre alkalmas helyek, nem feltétlenül akarok a városon belül elfoglaltságot találni hisz akkor alapból nem ide jövök nyáron. Jobban szeretek kirándulni, nem igazán rajongok a "turistáskodásért", van erre itt lehetőségem, mennyire kell beszélnem errefelé románul?
2016. jún. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!