Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolai ballagás -...

Általános iskolai ballagás - szokások?

Figyelt kérdés

A lányom idén ballag 8.-ból. Csak a saját ballagásom emlékei vannak előttem, fogalmam sincs, mit hogy csináljunk majd.

Akinek már ballagott általánosból a gyereke, vagy szintén most fog ballagni, vagy túl van a ballagáson, hogy zajlott? Hány vendég volt kb., hol ettek utána, otthon vagy máshol, milyen ételek voltak, milyen ajándékok jöhetnek ilyenkor szóba, minden érdekel.

Délután 5-kor lesz a ballagás, a kistestvére 5 hónapos, így étterembe biztos nem mennénk, mert a babánk napját nagyon bezavarná. A 85 nm-es házunk pedig korlátozottan befogadóképes vendégek terén... Nem tudom hogy lehetne ügyesen-okosan-emlékezetesen megtartani úgy, hogy mindenkinek jó legyen.



ápr. 17. 09:09
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én tavaly ballagtam, lement az ünnepség, eljött a keresztanyám az ország másik feléből, elmentünk ebédelni étterembe

Ennyi, aztán hazamentünk, beszélgettünk kicsit, kivittük keresztanyámat a pályaudvarra

ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!