Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velem miert ilyen taszitoan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miert ilyen taszitoan viselkedik a baratnom?

Figyelt kérdés

O most 17 eves. En 23. Mar tobb mint 1 eve jarunk es nagyon sok hazugsagot mondott amik utolag mindig kiderultek mert elszolta magat kb.. nem ertem ezt se benne miert ilyen a mai napig. Viszont a legutolso hazugsaga nagyon sziven utott.


Tisztaban vagyok vele hogy az en hulyesegem. De amikor megismerkedtunk azt mondta nekem hogy meg szuz. Termeszetesen ehhez valoan is alltam hozza mivel en mar nem vagyok az. Az utobbi 1 honapban elkezdtem fele nyitni egy picit mert mar csak 1 eve jarunk.. mindig taszitott magatol akar eloben akar messengeren ha beszeltunk rola hallani se akart rola.


Mint kiderult amugy mar nem szuz es volt egy idoszak mikor szet mentunk 2 hetre. Ez ido alatt veszitette el massal a szuzesseget. Mikor kerdore vontam ot elkezdett sirni hogy hulye volt nem tudja miert csinalta meg nem merte elmondani nekem meg amugy se jartunk..


Nagyon fajt de mondtam neki hogy mindenki csinal hulyeseget es habar olyan dolgot adott oda annak a sracnak amit csak 1x tud az eleteben legyen megbocsatok neki de szeretnem ha innentol kezdve akkor a mi kapcsolatunkba is reszt vehetne az erotika.. nyilvan nem szorol szora igy mondtam neki de finoman kozoltem vele. Es full kiakadt en csak a szex miatt vagyok vele egyutt meg hogy en masra se tudok gondolni csak a szexre.


Nagyon megbantott mert nem csak az miatt vagyok vele. Nagyon szeretem ot mindig mindenben tamogattam ot amiben csak tudtam. Es o csalt meg mert akkor is az miatt a srac miatt vesztunk ossze.


De egyszeruen nem ertem.. azt mondja hogy szeret de meg se akar semmi olyat tolem de massal meg par nap utan lefekudt.. szoval miert undorodik tolem ennyire? Akkor miert nem szakit velem vegleg ha ennyire nem jovok be neki? Nem ertem


ápr. 24. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem érdekből van veled. Azt nem tudom még megtippelni sem, hogy mi lehet a haszna, de nagyon úgy látszik, hogy nem hozzád vonzódik igazából.
ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Egy olyan emberrel jöttél össze aki még maga sem tudja, hogy mit akar vagy mit csinál. Nem baj, ügyesek vagytok mindketten, meg is érdemlitek egymást!
ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Fhu de szanalmas vagy hogy igy nyalsz egy idiota ribinek.

Meg is erdemled hogy szorakozzon veled amilyen papucs vagy es nem allsz ki magadert.

Meg vagy 100x meg fogja ezeket csinalni veled.

Neked is vannak igenyeid nem?

Ne nyald mar ennyire a segget...

Ki kell az ilyet vagni nem meg sajnalni.

ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyiszer hazudott, nem gondolod hogy a kapcsolat nem működik?
ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazabol lenyegtelen mostmar mert szakitottunk. Nem hiaba van az a mondas hogy a szerelem elvakit tenyleg igaz. Remelem majd egyszer talalok egy olyan lanyt aki megtudja becsulni a szeretetemet. Koszonom a hozzaszolasokat sziasztok.
ápr. 24. 20:52
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez a tipus nem becsüli...
ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
1000x jobbat erdemelsz
ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha képes voltál ilyen nőt közel engedni magadhoz idő kérdése mikor futsz bele egy másikba.
ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 October15 ***** válasza:
72%
Zsák a foltját. :D Annyi a különbség, hogy ő 16-17 évesen van olyan szinten mint egy tini te meg 23 évesen. Tőle kb. ez az elvárt a kérdés inkább az, hogy te mi a rákot csináltál az elmúlt 6 évben hogy még mindig erre van igényed / kapacitásod. :D
ápr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
#5 Remélem sikerül, ezek után végképp. Sok sikert a továbbiakban!:)
ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!