Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon furán viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furán viselkedik mostanában a baratnőm! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Nem keres már napok óta , ha írok neki rövid egyszavas válaszokat ad. Előtte mindig suli után egyből keresett és lefekvésig dumaltunk. 3 napja még így volt
2023. okt. 16. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tőle nem kérdezted meg?

Leírhatom az én tapasztalatom, de attól még nem biztos, hogy a te barátnődnél is ez van. Régen sokszor csinálta ugyanezt a barátom, voltak olyan időszakok, amikor sosem írt nekem magától, ha én írtam neki, nagyon ritkán válaszolt rá valamit. Ha kérdőre vontam emiatt, akkor csak sajnálkozott, hogy "jaj ne elhanyagoltalak", de aztán persze egy idő után újra megismétlődött. (Aztán a sokadik alkalom óta egyáltalán nem is beszéltünk, ennek 5 éve. Szánalom.)

2023. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%

Személyes tapasztalat hogy ha egy lány elhidegül tőlünk, egyik pillanatról a másikra nem akar beszélgetni és teljesen máshogy viszonyul hozzánk akkor ott az esetek többségében velünk van problémájuk. Vagy elvesztették az érdeklődésünk felénk vagy másik fiú van a dolog mögött esetleg a 2 egyszerre..

Legalábbis velem nem egyszer és nem kétszer történt meg, hogy hetekig 0-24ben már néha számomra (enyhe túlzással) kellemetlen módon sokat beszélgettünk, mindent megosztottak velem, hangulatuktól függetlenül keresték a társaságomat, felhívtak. Aztán egyik pillanatról a másikra egyszavas válaszok, nincs kedvük beszélgetni és társai, amikor meg kérdőre vontam őket fel voltak háborodva hogy ne gondoljam túl, szimplán ilyen a hangulatuk meg nem velem van probléma stb stb. Gondolom nem kell mondanom, hogy azóta egyikőjükkel sem beszélek már :D

Én azt tanácsolom neked, hogy várj 1-2 hetet mert lehet hogy tényleg csak egyedül akar lenni, viszont ha nem tapasztalsz változást kezdeményezz egy komoly beszélgetést ahol leültök és megbeszélitek hogy mi a probléma.. ha nem akar találkozni akkor az sokatmondó, bármennyire is rossz lelki állapotban vagyok nehezebb időszakaimban, mégsem tudom elképzelni hogy hetekig ne találkozzak a párommal... de ez az én véleményem

21/F

2023. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Tőle kéne megkérdezni, mert ezer oka lehet.
2023. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!