Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom rosszabb anyagi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rosszabb anyagi hátterű családból jön, ez okozhat problémát a jövőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából mindketten 19 évesek vagyunk, lassan két éve vagyunk együtt és mindent megad nekem amit tud, tényleg érzem a feltétlen szeretetét és hogy ő csak engem akar. Én is szeretem, eltudom képzelni hogy vele építem fel a közös életünket. Jelenleg saját pénzünk nemigen van, mindketten középiskolába járunk így saját keresetről még nem tudok beszélni viszont a fiú nagyon céltudatos és nagyon szeretné megvalósítani kettőnk áloméletét, ugyanis az ő családja nem olyan anyagi helyzetben van mint amire ő vágyik vagy amit majd a gyerekeinek megszeretne egyszer adni, így többször feljön ez témaként. Mi jól élünk, a szüleim vállalkozást vezetnek így ők tudnak engem majd támogatni, megtudták alapozni azt, hogy ne nulláról kezdjem az életemet.

Rossz embernek érzem magam amiért egyáltalán felmerül a fejembe, de foglalkoztat hogy így hogy és mennyi ideig tud működni egy kapcsolat attól függetlenül hogy még nagyon fiatalok vagyunk.


ápr. 7. 10:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Abszolút egyetértek mindenkivel,tisztába vagyok azzal hogy egyáltalán nem szép hogy végigfut ez a gondolat a fejemben, nem tartom magam többnek vagy kevesebbnek mint a barátom, sőt éppen az ilyen fajta gondolataim miatt sokkal rosszabbnak érzem magam.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és tényleg most arra volt szükségem hogy valaki picit helyretegye az agyam és megmondja ezeket a dolgokat

ápr. 8. 16:52
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyilvan lesznek kulonbsegek abbol adodoan hogy "mashonnan" jottetek. Amig te peldaul evi tobbszor mentel nyaralni, o lehet sose volt. Amig neked termeszetes havi tobbszor etterembe menni, o lehet krumplis tesztan nott fel es zsiroskenyeren. Ez csak akkor befolyasolja negativan a kapcsolatot ha o nem vagyik tobbre, de egyertelmuen nincs errol szo nalatok.

A munkaeropiacon amugy is tobbet er a ferfi, es ott az sem fog szamitani te hogy nottel fel.

ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem ezért nem fogtok együtt maradni, hanem mert a 17 3vesen összejött párok 99%-a 10 év múlva már nincs együtt, annyit változik a személyiségük.
ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!