Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom rosszabb anyagi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rosszabb anyagi hátterű családból jön, ez okozhat problémát a jövőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából mindketten 19 évesek vagyunk, lassan két éve vagyunk együtt és mindent megad nekem amit tud, tényleg érzem a feltétlen szeretetét és hogy ő csak engem akar. Én is szeretem, eltudom képzelni hogy vele építem fel a közös életünket. Jelenleg saját pénzünk nemigen van, mindketten középiskolába járunk így saját keresetről még nem tudok beszélni viszont a fiú nagyon céltudatos és nagyon szeretné megvalósítani kettőnk áloméletét, ugyanis az ő családja nem olyan anyagi helyzetben van mint amire ő vágyik vagy amit majd a gyerekeinek megszeretne egyszer adni, így többször feljön ez témaként. Mi jól élünk, a szüleim vállalkozást vezetnek így ők tudnak engem majd támogatni, megtudták alapozni azt, hogy ne nulláról kezdjem az életemet.

Rossz embernek érzem magam amiért egyáltalán felmerül a fejembe, de foglalkoztat hogy így hogy és mennyi ideig tud működni egy kapcsolat attól függetlenül hogy még nagyon fiatalok vagyunk.


ápr. 7. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a legtöbb fiatal úgy kerül össze, hogy semmilyük nincs szinte. Mi is úgy kezdtük el a közös életünket. Egyetemi szerelem volt. De mindent meg tudtunk teremteni szülői segítség nélkül is. Persze nyilván szerencsésebb, ha van támogatás, de mi a férjemmel egyébként is az a típus vagyunk, aki soha nem várta el, hogy bárki is támogasson. (ezt azért írom, mert apósom jómódú, és segített is volna, de nem akartuk, nem fogadtuk el).
ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, ha a szeretet egyikőtöknél sem múlik el, akkor nem lesz ebből baj. Lehet, hogy az elején te többet fogsz beleadni a dologba, de emiatt ne aggódj, hálás lesz érte a barátod.
ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Másoknal egyikük se gazdag es mégis boldogok. Ilyen párkapcsolatom van nagy anyagi különbséggel kezdődött. Teljesen jól működik. Nálatok a fiúnak kell tudni elfogadni a segítséget illetve úgyis meggadagszik ,mert a gazdagság gondolkodásmóddal kezdődik.
ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Miért anyagi háttérhez kötöd az érzéseidet és a jövődet? Miért léteznek hozzád hasonló emberek?
ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Thunderfairy ***** válasza:
45%

Hát ezt félrenyomtam 4-es. Lepontozni akartalak, úgyhogy annak is vedd.

Kérdezőnek: Végre egy példa hogy van aki nem csak a pénzért van egyűtt valakivel. Bárcsak mindenki ilyen lenne.

ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem ugyanazt állítjuk 5-ös? Azt ne mond, hogy ez teljesen okés, hogy valaki elgondolkozik azon, hogy anyagi háttér alapján választ magának párt és emiatt bizonytalannak érzi magát.
ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Egyáltalán nem arról van szó hogy én elhagynám őt emiatt, tényleg nem ez az elsődleges dolog egy kapcsolatban és ezzel teljes mértékben tisztába vagyok hiszen ha az érdekelne mennyi pénze van nem jöttem volna vele össze. Csak tekintettel rá hogy már többször beszéltem vele erről (ő hozta fel, ő szerette volna megosztani velem az érzelmeit, egyáltalán nem arról van szó hogy ráerőltetnék egy ilyen beszélgetést tudván, hogy neki ez egy érzékenyebb téma) érdekelt mások tapasztalata illetve gondolatai ezzel kapcsolatban

De most rendbetettem a fejembe a dolgokat és rájöttem hogy együtt felépíteni valamit minket is megerősíthet és hogy az emberek többsége így vág bele egy közös életbe

ápr. 7. 18:16
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Attol mert a szulei nem gazdagok meg esetleg a jovoben elvegezhet egyedul olyan egyetemet vagy szakmat amivel tobbet fog keresni mint te akinek ki van nyalva a valaga. Meg nem is dolgoztok, de mar ezen kattogsz? Akkor megertenem ha te 1milliot keresnel, o meg gyarban minimalbert, de egyelore meg tanultok..
ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben szeretitek egymást és a problémáitokat, félelmeiteket illetve bármilyen gondotokat és problémátokat megtudjátok beszélni, helyén kezelni akkor normális esetben nem okoz gondot ha a pár egyik vagy mindkettő fele nem tud beleadni semmit sem/szinte semmit az elején.
ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A szüleid pénze nem a tiéd, neked is ugyanúgy semmid nincs még amit magadtól értél volna el úgyhogy egyenlő szinten vagytok:) de remélhetőleg nem a szüleid pénzéből akarsz megélni, persze ha segítenek lakást házat venni az szuper dolog de attól te még nem fogsz jól keresni
ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!