Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi errõl a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi errõl a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, honnan kezdjem. A tanítási év elején ismerkedtünk meg és hamar jóba lettünk. Azóta napi szinten beszélünk, esténként filmeket nézünk, szokott átjönni hozzánk meg minden. Csak nem tudom hogy azért nem lép mert fél vagy csak alapból nem érez többet, mint barátság. Néha küldözget "félreérthetõ" videókat de élõben mintha teljesen más lenne. Tudom, nem adtam sok infót, de mi errõl a véleményetek? Érdemes többet gondoljak bele az egészbe és esetleg lépjek, vagy hagyjam és maradjunk barátok?(Én vagyok a lány)
márc. 28. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... mit értesz félreérthető videók alatt?
márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy semmi lényegeset nem írtál... így a véleményem is ugyanennyi: semmi.
márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavaros így megfogalmaznád újra?
márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak chaten bátor, élőben nem annyira.
márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy csinálj valamit ahelyett, hogy ezen gondolkodsz, mondjuk lépni kéne mert így csak az idő tellik és semmire nem fogsz menni.
márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy lépnék először a helyedben hogy megtanulnék rendesen fogalmazni magyarul és utána majd beszélgethetünk ilyenekről!
ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!