Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek errol?...

Mi a velemenyetek errol? (Leginkabb motorosok velemenye erdekel)

Figyelt kérdés

2 honappal ezelott eltortem a labam mikor elestem motorral. Nem merek ra visszaulni. Felek vele menni, hogy megint megtortenik. Volt valakinek mar ilyen? Hogy gyozte le? Muvel kuzdhetnem le ezt a felelmemet?

Ui: a motor lejebb van ultetve mert eleg alacson vagyok es nem ert le a labam rendesen.( Derbi senda 50ccm)


2023. júl. 13. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha egy baleset utan nem mersz motorozni, akkor soha nem voltal igazi motoros :)
2023. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Hogy lehet egy 50 köbcentis motorral ekkorát esni mégis?
2023. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenen túl kell lépni. Én 1 hetes jogsival, egy koromsötét utcában akartam megfordulni, és sajnos útban volt az árok, amiben állt a víz, és némileg a 230 kilós motor alá is szorultam, kicsit magasabb víznél ott fulladok meg. Azóta 2500km-t tettem már a motorba.
2023. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: A Derbi Senda végsebessége emlékeim szerint (de javítsatok ki ha tévedek) 60mph, ami ugye 100km/h (96,56).

Egy lábtöréshez elég 60-nál borulni, de 80-nál már egy erősebb csontozatú embernek is veszélyes lehet.


#Kérdező: Bár a #1 kicsit "nyersen" fogalmaz, félig-meddig van igazságtartalma. A motorozás ilyen. Persze, ha nem olyan régen kezdted és ez volt a legelső borulásod, ráadásul kapásból töréssel végződött, akkor hagy egy kis mentális nyomot, de nem olyan vészes ez.

Ha igazán szereted a motorozást, akkor idővel egyszerűen túl fogsz rajta lendülni, mert úgyis hajtani fog a véred, hogy visszaülj.

Ez mindenkinek egyéni, hogy mennyi idő kell. Csak várd ki nyugodtan. Nem kell rohanni. Senki sem siettet. Amikor ismét úgy érzed (és ha motoros vagy valóban, akkor úgy fogod), majd felülsz megint.

2023. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1

Legeleszor ultem ra es el us tortem egy kavicsos forduloba a labam.

(Lany vagyok ugyhogy nem olyan eros a csontozatom gimi 3. As letemre)

#2 hat igy

#3 akkor neked sikerult tullepni rajta

#4 koszi a normalis hosszu valaszt.

2023. júl. 13. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!