Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok véleményét kérném!...

Motorosok véleményét kérném! Motorvásárlás ügyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arról lenne szó, hogy eddig robogóztam, de most úgy döntöttem hogy váltani szeretnék más kategóriára. Pár hétmúlva meg szeretném csinálni az A -t.Sport típust szeretnék venni,kezdésnek lehetőleg 125 ccm. Honda cbr r-re gondoltam először, vagy repsolra, viszont sokan aztmondják nem jók, lassúak és gyengék. Na most már én 90 kg és kb 85 cm vagyok, és nem szeretném azt sem ha úgy néznék ki rajta mint egy pocket bike-on. Véleményeteket kérném hogy milyen a cbr illetve a repsol, és esetleg mi más 125 öst ajánlanátok. Mondjuk nem lenne hátrány ha legalább egy 120 al seperne...és amm max olyan 1000 euróig gondoltam. köszi :)?
2012. máj. 14. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

CBR 125 elég jó. Tartós 4 ütemű, keveset eszik, de viszont lassú-gyenge. 120at tartani is akarod vagy végsebességre? Ezt végre tudja kb. csak...


2 ütemű az tartani is tudja a 120as utazót. Azokból amik közül érdemes válogatni... Örök klasszikus a Yamaha TZR, Honda NSR, Aprilia RS, vagy Cagiva Freccia Gilera KZ, KK, SP 01 vagy SP 02

2012. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Öszintén szólva 4ütemű 125ös 90kg alatt nem fogja tartani a 120at.

Szerintem ekkora motort folösleges idomozni, meg úgy csinálni mintha gyors lenne.

Nézz rá a Yamaha wr-ekre 125-250vagy ott van még a szintén yamaha xt.

2012. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!