Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exe jobban néz ki, mint én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe jobban néz ki, mint én és követi mindenhol, de velem meg kikövetette az exeimet meg a többi nőt aki olyan ez még baj lehet?

Figyelt kérdés

Na szóval 2 hete vagyunk együtt egész jól ment eddig vagyis tegnapig amíg mondta, hogy ki volt az exe. Hazaértem rákerestem ne kérdezzétek hogy miért biztos van olyan aki még csinálta voln azok után, hogy rühelli nyílván kíváncsi az ember. Szóval rákerestem és sokkal de sokkal helyesebb mint én sőt szerintem csak röhög az exe hogy kivel jött össze. Tudom ez beteges, de ezzel se vagyok egyedül. Aztán láttam, hogy követik egymást mindketten pedig úgytudtam ki nem állják egymást stb. Mivel nekem kikövette a nőket mondtam neki, hogy akkor ő is a férfiakat akik nem ismerősök tudjátok az olyanokat akiket csak azér követte be mert helyes vagy hasonlók és azt mondta, hogy senki olyan nincs akit kitudna. Nekem meg izélt, hogy miért követem az exemet.

Aztán tegnap elmentünk ruhákat venni és tisztára úgy akart öltöztetni, ahogy az exe szokott öltözni.

Szerintetek ebből még lehet valami baj? Vagy csak én gondolom túl?



2023. jún. 25. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Menekülnék.
2023. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Akkor éljen együtt a jóképű exével, sokáig 😂
2023. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Dugd ameddig lehet aztàn tedd lapàtra. Nagyon valószínű hogy nem lépett túl az exén. Vissza fog menni hozzà
2023. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit neki lehet, azt lehet neked is. Ha ebbe nem megy bele, akkor lapát.
2023. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy terítőméretű red flag, kedves Kérdező. Menekülj, ameddig nem késő..
2023. jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy irányításmániás, bizalmatlan, és nem túl hűséges bunkóval vagy együtt.

Miért is vagy vele??

2023. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!