Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha az exem kikövetett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem kikövetett egy közösségi oldalról akkor az azért van mert nem akar látni? (Több lent)

Figyelt kérdés

Nem voltunk sokáig együtt de fájdalmas vége lett. Feltettem magamról egy közösségi oldalra egy képet az exem pedig kikövetett. Ezek szerint nem akar látni mivel hiányzom neki vagy csak szerintem? Ti hogy látjátok?

16L



2017. márc. 9. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kivancsi rad
2017. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak neki is fáj :/ szerintem hiányzol neki .... Te tudod mit èrezhet, te ismered egy kicsit is :/
2017. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valószínüleg elsőnek lesz igaza.
2017. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!