Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyar Péter milyen függéségbe...

Magyar Péter milyen függéségben szenved, hogy így remeg a keze?

Figyelt kérdés

Elvonási tüntetek jelentkeztek nála: [link]


Hitler anno szétdrogozta magát, csak így bírta a nagy nyomást. A végén neki is így remegett a keze.


ápr. 24. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész eletemben nagyon gyakran remegett a kezem, főleg mikor szerepelni kellett, vagy csak simán játék közben. Nem a drogtól, tekintve hogy életemben összesen a legdurvann anyag amit toltam az 2 slukk füves cigi meg egy sütemény. És már előtte is remegett. 20 éves koromig nem ittam alkoholt és utána se nagyon. Évente nagyjából 10 sörnek megfelelò alkoholmennyiséget.


De már előtte is remegett.


Ennyit a remegésről, ami a korabbi hozzászólasok alapján a szél.


De terjeszd csak nyugodtan a hülyeséget!

ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

És te milyen függőségben szenvedsz kérdező?Véletlenül nem te vagy az,aki folyamatosan írja az Orbánt istenítő kérdéseket a szórakozás kategóriába?:D

Elég beteges,amit csinálsz:) Nem ártana,ha szereznél életet...

ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hitler Parkinson kórban szenvedett, azért remegett a keze.
ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mész te is a kukába bede zsoltika, remélem minél hamarabb. Bár igazából a magadféle rágalmazó uszítóknak a "munkásságát" sok sok év börtönben kellene mérni. Ki tudja, talán idővel még arra is sor kerülhet.
máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!