Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen eredményt vársz Magyar...

Milyen eredményt vársz Magyar Péter pártjától az EP választáson és mi az, ami szerinted már győzelemmel érne fel nekik?

Figyelt kérdés

Valószínűleg rájuk szavazok majd, reálisan nézve a Fidesz mögött egy stabil 2. helyet tudnak majd hozni olyan 25%-kal.

Szerintem ha a legerősebb ellenzéki párt lesz a Tisza, az már kvázi győzelem nekik, mert ezzel is jelzik, hogy a bukott ellenzéket pár hónap alatt be lehet árazni és valódi változás kell.



ápr. 24. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azért érdemes a Tiszára szavazni, mert ezzel lehet üzenni:


A fidesz számára azt, hogy nem jól halad az ország, nem azt kaptuk amit ígértek.


Az ellenzéknek pedig azt, hogy lefőtt a kávé. Már rég megbuktak.


Nem hiszem, hogy akkora tétje lenne az EP választásnak. A Tiszának annyiban, hogy erőt kellene demonstrálni. De aki szerintem nem teljesen elkötelezett egy adott párthoz az szavazhat rájuk, hogy átadja ezeket az üzeneteket.

ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 2/3 átka alól meg tudná szabadítani az országot, az hatalmas eredmény lenne.
ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Most már érzik nem nyernek és akkor írja "Nem hiszem, hogy akkora tétje lenne az EP választásnak"

Miközben a röfi: "elfoglaljuk Brüsszelt"


Nem tudok tippelni, 2x annyit vihet mint a fidesz, szerintem.

ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Hol kellene rájuk szavazni most? EP-n? Ott elég hasonló elveket képvisel mint a momentum. Majd ha kiáll a Fidesz korrupciójával szemben, a melegek joga mellett, akkor elgondolkodom. Addig marad a Momentum
ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
30% környéke a mandátumoknak. 6-7 fő
ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legnagyobb ellenzéki párt tud lenni, akkor az nagy siker lesz. Ha 25%-ot kapnak, az pedig hatalmas siker és egy erős üzenet a fidesznek.


Minden más azonnal megöli majd az emberekben a reményt, mivel sz*r lenne látni, hogy a DK ezek után is a legerősebb “”ellenzéki”” párt. Eddig legalább ott volt egy jó indoknak az, hogy 2022 után elcsendesedett az ellenzék és nyalogatták a sebeiket, kivétel a DK-t, aki továbbra is gőzerővel politizált. Most itt van MP pártja, neki sem sikerül a DK-t megelőzni, akkor teljesen felejtős bármilyen változást elérni itthon.

ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!