Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz a Pascal's Wager hez...

Kedves Vezető kérdése:

Lesz a Pascal's Wager hez hasonló normális mobil játék, vagy csak gacha, autoplay gamek jönnek ?

Figyelt kérdés

Titan Quest

GTA-k

Max Payne

KOTOR

Bully

Nagyjából ezek vannak, de igazából az egyetlen érdemleges, valódi gameplay-el rendelkező single player mobiljáték (nem port), az a

Pascal's Wager.

Igény gondolom lenne rá, mert hardver már van, de szinte csak az emulátorok használják ki, pl Ps2, Switch, Pc emulator, stb..

Szóval lesz még szerintetek telefonos játék ?

( Nem MMO szimulátor, stb)



márc. 23. 23:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt csak úgy itthagyom, ez is szépen futott, amíg nem frissült, az Apkpure-n találtam meg, de nálam az utolsó frissítés óta szaggat, már a menüben is.

Gondoltam ha tetszik, hátha megy másnál, mert ez is amúgy már elég jó game élmény, kicsit Destiny-s. :)

márc. 25. 10:59
 12/13 A kérdező kommentje:
*Mondjuk elvileg global, Én a Play-ben, ha rákeresek azt írja nem elérhető nálunk, ezért volt az Apkpure.
márc. 25. 11:03
 13/13 A kérdező kommentje:

Legendrush, vagy másnak is közérdekű infó, ha estleg tetszik az

Earth Revival, a QooApp os verzió

[link]

(legelső találat) szépen fut, a főmenüben át lehet állítani angolra

11,85 GB, szerintem mobilon ma a legjobb minőségű game. :)

márc. 25. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!