Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz a Pascal's Wager hez...

Kedves Vezető kérdése:

Lesz a Pascal's Wager hez hasonló normális mobil játék, vagy csak gacha, autoplay gamek jönnek ?

Figyelt kérdés

Titan Quest

GTA-k

Max Payne

KOTOR

Bully

Nagyjából ezek vannak, de igazából az egyetlen érdemleges, valódi gameplay-el rendelkező single player mobiljáték (nem port), az a

Pascal's Wager.

Igény gondolom lenne rá, mert hardver már van, de szinte csak az emulátorok használják ki, pl Ps2, Switch, Pc emulator, stb..

Szóval lesz még szerintetek telefonos játék ?

( Nem MMO szimulátor, stb)



márc. 23. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vannak messze a kategóriától, de jön pár jó mobil játék, amit én várok :


Naraka Bladepoint Mobile

Assassin’s Creed Jade

Into The Dead 3

Monster Hunter Mobile

Sims 5 Mobile

márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az AC-t Én is várom kicsit, meg a Division-t, tényleg, el is felejtettem a 2 Ubi-t, köszi! :)

Csak a mobilos Devil May Cry után nem vagyok túl bizakodó. Ami ingyenes, az nagy eséllyel egysíkú, gacha, P2W.

Apkpure-n van még az Earth Revival, a frissítésig hibátlanul futott, most nálam már a menü is szaggat.

Ami még tetszett az a Bu Liang Ren 3 volt. De az meg addig ment amíg béta volt, most már csak Kínában érhető el, azok a gamek meg mind telefonos sms belépést kérnek.

márc. 24. 10:20
 3/13 A kérdező kommentje:

Into the Dead be csak szalandni kell, meg lőni.

AC Jade-et most néztem, nálam az is felejtős: A régi, nem a Dark Soulsos "harcrendszer", annak is a butított változata, 1 karddal egyből levágja a nem túl okos, vak enemy-ket.

Semmi kihívás sajnos.

Ezért lenne jó valami fizetős game, mert ezek az ingyenesek ilyenek.

márc. 24. 10:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a tapasztalat azt mutatja, hogy egy gagyi Candy Crush-klónnal nagyobbat lehet kaszálni, mint egy igényes single player játékkal.
márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenre vágysz szerintem vegyél egy modolt PSP-t vagy valamelyik új kézi konzol/PC-t! Steam deck jó áron van pl. Molbira a fizikai gombok hiányában nehezen lesznek olyan játékok amire vágysz.
márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Volt PSP m, nekem tökéletes az érintőképernyő.

Minek vegyek PSP t, ha a Ps2-t, Ps vitát, Pc-t is viszi a telefon.

Ezekre utaltam az alatt hogy hardver van, de szinte csak az emulátorok használják ki a telefonokat.

Pascal's Wager a bizonyíték, hogy nem muszáj megcsinálni a 800. ik gacha, autoplay fosokat.

Most abban hogy mész, levágsz mindenkit, töltődik az életed, vagy autoplay, nincs loot, semmi kihívás nem tudom mi az élvezet.

Majd ha hordozható konzolt akarok, veszek, de nem értem minek, amikor a teló erős hardver.

márc. 25. 03:15
 7/13 A kérdező kommentje:

Az az Ac is csak nevében lesz AC, 3méterröl nem látnak az enemyk, türelmesen megvárják, míg levágod a másikat, ez nem játék, csak játékszinulátor.

"Nem lesznek olyan jók a gombok hiányában"

Én a Pascal's Wagert nagyon élvezem, van gameplay-e, kellően nehéz.

Az érintőképernyő csak plusz kihívás.

Fizetős játék a PW is, szerintem más is venne mobilra game-t, ha lenne.

A Winlator, Aether SX2, stb is azért van , mert tele a töke az embereknek a play áruház kínálatával.

márc. 25. 03:23
 8/13 A kérdező kommentje:
*Pubg mobillal már a legbénább ember is megtanult érintőképernyővel játszani. Azt az irányítást használhatná sokminden, ahogy a Pascal's- ét is.
márc. 25. 03:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Hardver van és el tudom képzelni, hogy valakinek kielégítő egy érintő felület, de normális játék (pc, konzol szintű) nem lesz mobilra. Lesz AC és GTA, de meg sem közelíti játék élményben, grafikában, irányíthatóságban, az elvárt szintet. Ezek az emulátorok erősen hardverigényesen és silány minőségben futattják a játékokat egyébként.
márc. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A Pc-t kivéve igen, a többi kiváló.

Nem teljesen kielégítő az irányítás, meg lehet szokni, más.

De mondjuk egy Bloodrayne, Silent Hill ek, stb tökéletesek telefonon is. Látom sajnos a letöltések számát egy Genshin-nél, Black Desert Mobile nál, gondolom sokaknak ez játékélmény. Elsőre engem is bosszantott néha a GTA San , Pascal's telefonos irányítása, de mára csak plusz nehézség.

A Ps2 emulátor nálam pl Full Hd n fut, kb 30 fps el. Az a baj az emulátorokkal igen, hogy megterhelik a telót, meg már ismeri a legtöbb játékot az ember, ezért lenne jó, ha eleve telefonra érkeznének játékok.

Kontroller támogatással akár, akkor ha valakinek nem megy az egyébként egyszerű irányítás.

Ott az Undawn, teljesen PUBG mobile os irányítás, felpöccinted a nyilat', és már fut a karakter, tök sok a tennivaló, hatalmas a világ, de ma, egy Last Of Us 2 után, mégiscsak dögunalmas.

Én megértem a fejlesztőket is annyiból, hogy minek alkossanak telefonra túlélő horrorokat, soulslike ok-at, normális MMO kat, ha az emberek vásárolgatnak egy ujjabb más nevű gacha ban is.

Nem is nagyon a gamerek a fő célközönség, inkább a casual ok.

Akkor nem nagyon fognak érkezni, olyanok, mint a Pascal's Wager, köszönöm amúgy a gondolatokat, választ! :)

márc. 25. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!