Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek ki a leginkább...

Szerintetek ki a leginkább overpowered animekarakter?

Figyelt kérdés
(kapásból tudok vagy 40et mondani aki legyőzi Gokut vagy Saitamát)

#anime #erős #Túlerős
márc. 12. 17:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#10


Igen, Zeno alatt. De Zeno lényegében istenség, (sőt a legfőbb istenség) ezért fogalmaztam úgy, hogy a legerősebb halandó.

Bár az istenek többségét már így is felülmúlta az, akiről szó van.

Ha abból a fejezetből anime készül majd, az nagyon ütős lesz.

márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Thunderfairy ***** válasza:

kapásból tudok vagy 40et mondani aki legyőzi Gokut vagy Saitamát.


Goku esetébe néz utána az ultra ösztönnek.


Saitama lényege meg pont az lenne hogy bárkit elé raksz azt egyetlen ütéssel legyőzheti. Körübelűl ultra ösztön szinten van. Nem véletlen a One Punch Man - Egy Ütés Ember elnevezés.

márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12 mester ultra ösztönnel, sőt true ultra ösztönnel is elveri Hajun.

Saitama meg egy paródia karakter, azért írtam ide őket, hogy ne hozzátok fel, de ellenkező reakció érkezett.

Goku low multiversal körül mozog, Saitama meg low universal.

De más az erő rendszer, az opmnek kissé realisztikusabb

márc. 13. 11:23
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem ismerek annyira sok animét, ezért is vagyok kíváncsi a válaszotokra.

Én az ilyen pl wonder of u szintű karakterekre gondolok, hogy előtte 3 évaddal még max egy nagyobb hegyet tudnának elpusztítani, ő meg a logika felett áll, tulajdonképpen szerintem még Zeno se tudna mit tenni ellene.

(Mivel Zeno complex multiversal, de wou meg Outerversal a hatalmas hax, képességek miatt, de a pusztító ereje is elképesztő lehet)

márc. 13. 11:29
 15/20 anonim ***** válasza:

#12


Az ultra ösztön, amint a mangából kiderül, az angyalok technikája, tehát Whis jobban tudja használni, mint Goku, a főpap ultra ösztöne meg még Whis-énél is jobb.

Ezt csak azért mondom, mert azt állítod, hogy Saitama ultra ösztön szinten van. Magát a karaktert nem ismerem, de ha számodra az ultra ösztön azt jelenti, amit Gokutól láttunk az Erő Nagytornáján, akkor az még messze nem a valódi megnyilvánulása.

Épp ellenkezőleg: Gokunak problémái vannak az ultra ösztönnel, mivel nem tud úgy kikapcsolni érzelmileg hozzá, ahogyan kellene. Számára az út a true ultra ösztön lehet (amiről a Kérdező is írt), ami a mangában szerepel, és ha jól értem, azt jelenti, hogy Goku a csillagharcos természetét keverte az ultra ösztönnel, így egyedileg tudja használni.


Talán még annyit a témához, hogy ha jól értem a mangából, Goku maga teszi átváltozássá az ultra ösztönt. Valójában normál állapotban is tudnia kellene használni, az megakadályozná a lemerülést.

márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Hintalow ***** válasza:

Mondjuk a Gurren Lagann vègère, amikor kèt, galaxis mèretű mecha esik egymásnak, ès naprendszereket baszkodnak a másikhoz, azt nehèz überelni 😀

Szóval szerintem a Super Tengen Toppa Gurren Lagann a leginkább OP 🤘

márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ☺️
márc. 13. 12:40
 18/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk megnézném Jiren ultra ösztönnel.

Az már tényleg hatalmas erő lenne

márc. 13. 13:05
 19/20 anonim ***** válasza:

Dragon Quest: Dai no Daibouken (2020)

Dai is méltó ellenfele lehetne az utolsó két rész alapján. :)

márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hadou istenek
márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!