Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok segítenének?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kálvin Tamás kérdése:

Lányok segítenének?

Figyelt kérdés
Párom 8 hetes terhes és ezelőtt körülbelül minden 3-4 naponta átlagosan volt szex köztünk. Aztán mikor kiderült hogy terhes kb 4-5 hetes volt azóta már nem is kíván ezt vettem észre. Persze tudom szar a terhesség és neki is rossz hiszen hány fáj sokszor a hasa vagy éppen a dereka háta stb. De én teljesen megértő vagyok és voltam eddig is. De attól mert ő nem bír pl szexelni a keze is ott van szerintem.. Már említettem ezt is neki azóta is csak igergette. Most komolyan milyen érzés egy fiúnak az, hogy ki kell harcolja kényszerből, hogy ne hanyagolják el? Értem én a szarul létet, de amikor jobban van egy adott napon se jut eszébe. És már ez van egy hónapja. 24 éves fiú vagyok. Lányok nálatok ez, hogy ment eddig terhesség alatt és előtt? Azt se akarom, hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk, mert kezdem úgy érezni, hogy a beszélgetős partnere vagyok már egy hónapja úgy hogy közben minden szuper. Csak éppen szexuálisan nem. Köszi a válaszokat.

ápr. 18. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

Bocsánat, miért kellene kompromisszumot kötni???

A férfinek, miért kell háttérbe tennie az igényeit azért amiért az ember lánya kismama lett???

Együtt, csinálták nem???? Együtt tervezték meg a gyereket. Akkor miért kell mindig a férfinak húzni a rövidebbet? Igen akkor a férfi is maradjon kussba, ha a magzat(baba) érdeke így kívánja. De ezt elmondja az orvos is.

Ha nyílt utat ad akkor miért szenvedjen a férfi hónapikig még újra p.nát lát? Miért kell hálásnak lennie azért, mert végre lesz.pja őt az asszonyka? Vagy ha kiveri neki?

Egyeseknek ekkora gyötrelem örömet okozni a férjnek/párnak, mert útban a gyerek?

Könyörgöm... ugyanígy jött össze a gyerek is. Nem abból, hogy egymás mellett éltek, mint a szerzetesek.

Sőt én ezeket nőként írom. Úgy, hogy véreztem terhesség alatt, el voltam tiltva a szexuális élettől, de soha semmilyen körülmények között nem hanyagoltam el a páromat.

Igenis belefér normális terhesség mellett a szex, az orál, a kézi munka.

Gyerek születése után is mindenki az asszonykával foglalkozik. Egy látogató sem kérdezi meg, hogy van apuka, vagy esetleg ő kérhet-e segítséget.

Értésetek meg kedves hölgyeim, őnekik is megváltozott az életük és nemcsak a nőkért. Ugyanúgy viselik a változás következményeit, mint mi nők. Soha nem lesznek csupán férfiak, hanem ott lesz az APA jelző is.

De ez nem azt jelneti, hogy minden energiát a gyerekre kell szánni. Jussunk már el odáig, hogy kicsit nők is maradunk. Tegyük félre a mosást, vasalást, mosogatást, és bújjunk össze a férjünkkel a GYEREKETEK apjával. Mert ha a meghittség elveszik a kapcsolatból a szex is elfog... utána meg jöhettek ide, hogy megcsalt a szemét férjem.... csak azt is figyeljétek meg, hogy mennyi volt az ide vezető út....

ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
#11 ezt a világnézetedet MÉG a gyerekvállalás előtt közöld majd a leendőbeliddel!
ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Közöltem, van 2 gyerekem és köszönöm szépen nincs bajom a szexuális életemmel. Mert én a férjemet FÉRFINAK nézem nem tenyészbikának, aki csak addig jó még gyereket nem csinál. Ha meg összejött a gyerek fennhordom az orrom és hozzá sem érek...
ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 azaz leírtad, hogy a feleségednek szerinted hogy kellene gondolkoznia, mert 100% hogy nem nő írt hasonló megfogalmazással 😂
ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!