Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Segítenének nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Segítenének nekem megérteni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott egy lány,akivel lassan két hónapja ismerjük egymást, egy helyen dolgozunk. Jó viszonyt alakítottunk ki, sokat lógtunk együtt. Az utóbbi 3 hétben megváltozott,fura lett. Sűrűn egymáshoz értünk, oda is bújt hozzám, aztán másnapra teljesen megváltozott. Visszafogott lett velem, úgy éreztem,mintha kerülne. Nem volt jó kedve sem. Kérdeztem tőle mi a baj, de nem volt őszinte észrevettem. Egy két nap múlva ismét a régi volt. Azóta sűrűn előfordul, hogy közeledik, aztán távolodik. Állandóan néz, el szoktam azt is csípni, hogy olyan fura tekintettel mosolyog rám. Folyton a szám nézi bazsalyogva,mikor hozzá beszélek. Ezek alapján azt feltételezném, hogy bejövök neki, de ezek a furcsa dolgok, amikor úgy viselkedik, mintha egy vadidegen lennék, meg direkt rám se néz,aztán újra van minden, eléggé összezavarnak,és nem tudok rajta kiigazodni. Volt olyan,mikor odamentem hozzá,és ideges volt tőlem láttam rajta. Nem volt elutasító,de izgett mozgott, meg minden baja volt. Nem is értettem, hogy egy nagyszájú cserfes vagány csaj, főleg hogy ismer meg előtte volt már fizikai kontakt,miért lesz tőlem ideges ha odalépek hozzá.

Mi lehet nála ez? Miért viselkedhet így?


2023. ápr. 15. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Tesó. Talán csak az zavarja, hogy töketlenkedsz és még nem hívtad el.
2023. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Kiegészítés. Adta neked a jeleket, te nem léptél semmi konkrétat, szóval tök jogosan feltételezhette, hogy nem érdekel téged igazán.
2023. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Tetszel neki és alig várja, hogy közeledj már felé, de mivel nem teszed:

a.) játszmázni kezd és húzd meg-ereszd meg mód szórakozik, incselkedik

b.) amikor távolságtartó, akkor az esze diktál és védi magát a csalódástól.

2023. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Hívd el randira. O adta a jeleket, amelyekre nem reagáltal, így elbizonytalanodott.
2023. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere.. - Ezt is te írtad?


Ha igen, akkor mint írtam hagyd békén, mert nem vagy való párkapcsolatra. Azért hot&cold veled, mert egy kalap alá veszed azokkal a nőkkel, akikkel dolgod volt.

2023. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Egy herétlen bárgyü fasz vagy. Érhető ha egy idő után nem érdekli a maszatolás
2023. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Elfogy a türelme, lépni kellett volna.
2023. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Manipulál téged. Nincsenek érzelmek mögötte. Mennyire vagy leinformálható anyagi téren? Már csak azért is kérdezem, mert a manipulátorok 99,9%-a csak azután kezd a játékba a másik féllel, ha már 1000%-osan feltérképezte a másik fél egzisztenciális+társadalmi helyzetét.
2023. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ismerkedtem én is ilyen emberrel. A végére csak elvette az önbizalmam a piszmogása. Inkább kezdtem olyannal, aki mellett nem azt éreztem, hogy a tehénnek kell meg... a bikát. Nő akarok lenni.
2023. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
8+ Eszedbe ne jusson kezdeni vele. Nem csak az állásod kerülhet veszélybe, hanem az egész egzisztenciád is. És ezt nagyon nagyon komolyan mondom. Érzelmileg esélyesebb, ghogy gyengébb vagy nála. Ezt jó ha tudod. A gyakorlott, tapasztalt manipulátorok nagyon nagy többsége mindig náluk érzelmileg és értelmileg gyengébb áldozatot választ. Csak akkor bukik igazán, ha valami elkerüli a figyelmét, és kiderül, már játék során hogy erősebb személy a másik nála.Lelkileg is, pszichikailag is.
2023. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!